קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת


02/09/2015

קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת

לפרופ’ שלום,

אני בן 70. לפני כ-5 חודשים עברתי ניתוח TURP . כמעט מיד אחרי ניתוח הרגשתי שיפור בזרימה אם כי עדיין נאלצתי לקום בלילה מס’ פעמים. קיוויתי שגם עניין הזה יסתדר.

לפני כחודש( 4 חודשים אחרי ניתוח) התחלתי להרגיש באופו הדרגתי התפתחות של מעין חסימה . בעיה זו מציקה במיוחד בלילה כשאני מתעורר לצורך מתן שתן ו”עד שהוא יוצא…” מדובר בכמות שתן קטנה ,אני מקפיד על משמעת שתיה.
ביום העכוב הוא לא גדול. אני מאד

מה יש לי ? מה עלי לעשות?

פרופ' חיים מצקין

פנה חזרה לאורולוג או המחלקה המנתחת ישנם מיקרים של היצרות בשופכה-צינורית השתן המחייבים הרחבה לעיתים לאחר ניתוח שעברת. הרופא יבדוק ויתכן ויציע הרחבה של הצנרת כדי להקל על ההשתנה


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
07/04/2015

קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת

לפרופ’ שלום,

בן 69. עברתי לפני כשבועיים ניתוח TURP . זרימת שתן אומנם השתפרה משמעותית ( מתרוקן כמעט מיידית) אך בתחום קימות לילה אין אפילו הטבה חלקית (4-5 פעמים). מה לעשות? האם אפשר לו זמנית לחזור לטיפול תרופתי מלפני ניתוח (קסטרל, פרמיקסון)? אולי יש עוד פתרון?

פרופ' חיים מצקין

אך טבעי הוא הדבר שאחרי ניתוח במשך מספר שבועות תהיה תכיפות השתנה כולל בלילות.

זמן הוא הרופא הטוב ביותר

אם קשה או נגמרה הסבלנות יש תרופות אבל ממש לא אלו שאתה מצטט

גש לאורולוג המנתח או אחר והוא יתאים לך תרופה להקלה


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערמונית מוגדלת סרטן הערמונית דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית סרטן ערמונית פרוסטטה מוגדלת ניתוח ערמונית גודל הערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית שתן בלילה טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית קרי לילה דלקת ערמונית זרע אחרי פיפי הגדלת ערמונית גודל ערמונית מתן שתן בלילה ביופסיה לערמונית הגדלת הערמונית ניתוח חוזר דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית ערמונית מעט מוגדלת זרע אחרי שתן סרטן הערמונית חוזר ביופסיה ערמונית בנושא הערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? בדיקת הערמונית נפח ערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית גודל בלוטת הערמונית פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה האם כדאי לעשות ניתוח דלקת כרונית בערמונית בן 21 פגיעה בערמונית דלקת הערמונית כרונית הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין פציעת הערמונית

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים