סרטן בלוטת הערמונית


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » סרטן בלוטת הערמונית


28/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

חבר ממש טוב שלי אובחן כחולה בסרטן הערמונית ואנחנו מבררים מה האופציות שלו לטיפול. הבנתי שאפשר להסיר את בלוטת הערמונית. רציתי לדעת אם זה פוגע ביכולת לבצע יחסי מין?

24/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

יש לי גוש בערמונית עם חשש לסרטן הערמונית. האורולוג שבדק אותי טוען שהגוש לא סרטני כי הוא ממש רך. שאלתי היא האם קשיות גוש בערמונית הוא מדד לאבחון סרטן הערמונית? אילו עוד בדיקות אני צריך לעשות כדי להיות בטוח בטענת האורולוג?

פרופ' חיים מצקין

ביוספיה היא הכלי האבחנתי.

ההחלטה לביופסיה מושתתת על תוצאות בדיקה ידנית ו/או בדיקת דם לPSA


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

טיפול מונע הולדת צאצאים דואורט פרוסטטה ureaplasma ureal pcr - detected מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ מתן שתן מרובה פרוסטטה מוגדלת ברכי תרפיה בערמונית רגישות באשכים דלקת בדרכי השתן סרטן בלוטת הערמונית בלוטת הערמונית דלקת הערמונית כרונית ביטוח בריאות שלפוחית רגיזה אצירת שתן! גודל בלוטת הערמונית מתן שתן בלילה הגדלה שפירה של הערמונית? גב ושתן טיפול בסרטן הערמונית גודל ערמונית ניתוח חוזר דלקת באשך הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. שימוש בתרופות דלקת כרונית של הערמונית תרופה אבודרט הטיפול stereo tactic מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp בעיה במתן שתן טמסוליסין תופעות לוואי סרטן בערמונית המשך שאלה למחלת מין לחוץ Free PSA כאבים בערמונית פגיעה בערמונית בדיקת PSA איזה טיפול וש לסרטן הערמונית השפעות כדור דאודורט פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה דלקת בערמונית UTI חוזרים ונשנים טיפות זרע אחרי שתן לקיחת דואודרט ותופעות לוואי דלקת ערמונית כדורcialis 50mg הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט