סרטן בלוטת הערמונית


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » סרטן בלוטת הערמונית


28/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

חבר ממש טוב שלי אובחן כחולה בסרטן הערמונית ואנחנו מבררים מה האופציות שלו לטיפול. הבנתי שאפשר להסיר את בלוטת הערמונית. רציתי לדעת אם זה פוגע ביכולת לבצע יחסי מין?

24/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

יש לי גוש בערמונית עם חשש לסרטן הערמונית. האורולוג שבדק אותי טוען שהגוש לא סרטני כי הוא ממש רך. שאלתי היא האם קשיות גוש בערמונית הוא מדד לאבחון סרטן הערמונית? אילו עוד בדיקות אני צריך לעשות כדי להיות בטוח בטענת האורולוג?

פרופ' חיים מצקין

ביוספיה היא הכלי האבחנתי.

ההחלטה לביופסיה מושתתת על תוצאות בדיקה ידנית ו/או בדיקת דם לPSA


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

רגישות באשכים מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל ערמונית/שלפוחית השתן קריש ערכי PSA ומה משמעותם קושי בהשתנה דלקת בדרכי השטן ביטוח בריאות כדורcialis 50mg כדור דואודרט מתן שתן דחוף שימוש בתרופות אשכים לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור גודל ערמונית בדיקת הערמונית דלקת באשך בנושא הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ? תכיפות במתן שתן אשך דאודורט האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? פירמגון ואנטיביוטיקה דלקת ערמונית ureaplasma ureal pcr - detected נפח ערמונית קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. רמות PSA גבוהות אוראופלזמה פרבום חיובי טפטוף לאחר מתן שתן Free PSA בעיות פרוסטטה קריש דם בודד בשתן. ציסטוסקופיה דואודארט דלקת בפרוסטטה ? האם יש לאבא שלי סרטן? בעיה במתן שתן אורודינמיקה מורכבת אבנים בכליות צריבה בשתן מתן שתן בעיות זיקפה טיפול בדאודרט מה הטיפול הנכון דואדארט כאבים בערמונית בעיות בזקפה