סרטן בלוטת הערמונית


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » סרטן בלוטת הערמונית


28/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

חבר ממש טוב שלי אובחן כחולה בסרטן הערמונית ואנחנו מבררים מה האופציות שלו לטיפול. הבנתי שאפשר להסיר את בלוטת הערמונית. רציתי לדעת אם זה פוגע ביכולת לבצע יחסי מין?

24/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

יש לי גוש בערמונית עם חשש לסרטן הערמונית. האורולוג שבדק אותי טוען שהגוש לא סרטני כי הוא ממש רך. שאלתי היא האם קשיות גוש בערמונית הוא מדד לאבחון סרטן הערמונית? אילו עוד בדיקות אני צריך לעשות כדי להיות בטוח בטענת האורולוג?

פרופ' חיים מצקין

ביוספיה היא הכלי האבחנתי.

ההחלטה לביופסיה מושתתת על תוצאות בדיקה ידנית ו/או בדיקת דם לPSA


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דם בזרע מחלת מין לחוץ האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? ביטוח בריאות דלקת בדרכי השטן כלמידיה תרבית ערמונית מעט מוגדלת האם כדאי לעשות ניתוח סרטן הערמונית חוזר ערכי PSA ומה משמעותם קריש פרמקסון 160 מ"ג ביופסיה של הערמונית שארית שתן של 850 סמ"ק אורודינמיקה מורכבת כאב באשך שתן מרובה טיפול בלייזר שלום אני בן 19 ביופסייה בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית אולטראסאונד כריתת ערמונית שפירה נפח ערמונית דלקת כרונית בערמונית כאב באגן תסמונת כאב האגן הכרוני קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת U.UREAL/PARVUM-PCR פגיעה בערמונית מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור הגדלה של הערמונית ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה ערמונית מוגדלת כדור דואודרט פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה סיאלס 5 מג מתן שתן מרובה U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי סיאליס טיפול סרטן הערמונית התרופה דואודרט מיץ רימונים שארית שתן פרוסטטה חימום הערמונית דואורט לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין