סרטן בלוטת הערמונית


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » סרטן בלוטת הערמונית


28/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

חבר ממש טוב שלי אובחן כחולה בסרטן הערמונית ואנחנו מבררים מה האופציות שלו לטיפול. הבנתי שאפשר להסיר את בלוטת הערמונית. רציתי לדעת אם זה פוגע ביכולת לבצע יחסי מין?

24/04/2013

סרטן בלוטת הערמונית

יש לי גוש בערמונית עם חשש לסרטן הערמונית. האורולוג שבדק אותי טוען שהגוש לא סרטני כי הוא ממש רך. שאלתי היא האם קשיות גוש בערמונית הוא מדד לאבחון סרטן הערמונית? אילו עוד בדיקות אני צריך לעשות כדי להיות בטוח בטענת האורולוג?

פרופ' חיים מצקין

ביוספיה היא הכלי האבחנתי.

ההחלטה לביופסיה מושתתת על תוצאות בדיקה ידנית ו/או בדיקת דם לPSA


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: סרטן בלוטת הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

זרע אחרי שתן גודל ערמונית פרוסטטיס סרטן בלוטת הערמונית כריתת ערמונית שפירה איבר מין בריחת שתן איזה טיפול וש לסרטן הערמונית אצירת שתן! כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן טיפול באבודרט תכיפות בשתן כאב באגן גודל הערמונית האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין כלמידיה בלוטת הערמונית סרטן הערמונית חוזר חימום הערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. דלקת ערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית פירמגון ואנטיביוטיקה טמסוליסין תופעות לוואי רגישות באשכים מתן שתן בלילה בנושא הערמונית מתן שתן אולטראסאונד קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ תסמונת כאב האגן הכרוני U.UREAL/PARVUM-PCR כאב באשך ימין לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור דלקת כרונית בערמונית זיבה סרטן הערמונית צריבה בעת מתן שתן הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט דואדארט פגיעה בערמונית האם יש לאבא שלי סרטן? פציעת הערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? ניתוח ערמונית בלייזר