כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן


05/10/2017

כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

שמי רואי , בן 35
מזה שנה וחצי אני סובל מכאבים עזים באזור האשכים הבטן התחתונה והאגן התחתון,
הייתי באיכילוב , ביצעו בדיקות אולטרסאונד , בדיקות דם , בדיקת זרע , בדיקת 4 כוסות כדי לבדוק הפרוסטטה , ניתנה לי אינפוזיה לווריד ולאחר מכן אנטיביוטיקה ל3 שבועות,,, הכאב לא חלף ..
יש לציין שאני גר בציריך הרפואה בסדר אך כל הרופאים צעירים חסרי ניסיון הרופאים הטובים באמת לא נשארו בשוויץ .. אין אורולוג או בית חולים שלא ביקרתי בו בשנה האחרונה.. הכאבים הרסו לי את החיים! השפיעו על הזוגיות , על שמחת החיים על חברויות ואורח חיים ,
הפכתי לפקעת עצבים חסר סבלנות מריר ודיכאוני .
כל פעילות מינית מלווה בכאבים עזים עד שוויתרתי גם על זה.
כל ביקור בשירותים במתן צואה הופך להיות סיוט שלא ניתן לתאר ( אין לי בעיה כלל במתן שתן ) , בזמן ביקור בשירותים במתן צואה תמיד יוצאת הפרשה מהפין עם כאבים עזים.הכאב לא נמצא במקום אחד , פעם ימין פעם שמאל פעם אגן עם השלכות לרגליים או בטן תחתונה ואזור הפין.
כל רופא נותן לי דיאגנוזה אחרת כל רופא נותן לי כדור אחר ואני מבין גם את התסכול בקרבם אך אני לא מוצא מזור וחיי הפכו לסיוט.
באיכילוב שללו פרוסטטה עם דלקת כרונית מפאת גילי אך ביצעו בדיקות למחלות מין כמו כלמידיה אך הבדיקה הייתה שלילית , ושלחו אותי הבייתה עם משכך כאבים.
בציריך הרמתי ידיים והרגשתי שאני שפן ניסויים כי אין להם מושג מה יש לי.
ריבונו של עולם עם כל הטכנולוגיה של היום והרפואה המתקדמת לא ניתן לעזור לי ולגאול אותי מהייסורים האלה?

רואי שלום,

אתחיל מהסוף. גם בסוף 2017, עם כל הידע והטכנולוגיה, עדיין לא הגענו למקום בו אנחנו יודעים לטפל בכל מחלה באופן מוחלט. הרפואה מתקדמת מידי יום, אבל עדיין רב הנסתר על הגלוי.

לגבי מצבך, אני מבין שעברת דרך רופאים רבים, בדיקות רבות וטיפולים שונים ומגוונים ונחלת אכזבות רבות מכיוון שמצבך לא השתפר באופן משמעותי. העצה היחידה שאני יכול לתת לך היא לא להרים ידיים אלא להמשיך לחפש את הפתרון לבעייתך. התיאור שלך מכוון לתסמונת הכאב האגני הכרוני, מצב אשר לצערי איננו יודעים לרפא אבל במרבית המקרים אנחנו יודעים להביא להקלה בתסמינים.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פגיעה בערמונית ערמונית מוגדלת U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי בריחת שתן כאב בפין שימוש בתרופות הגדלה של הערמונית ניתוח ערמונית פרוסטטה ופוריות זרע גב ושתן רמות PSA גבוהות דלקת הערמונית כרונית גמילה מקטטר הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין גמירה אבנים בכליות תרופה אבודרט דואודרט ביופסיה של הערמונית כדור cialis 5 מ"ג תכיפות במתן שתן זיבה האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? צריבה בשתן טיפול בסרטן הערמונית איזה טיפול וש לסרטן הערמונית כאבים בערמונית דם בזרע תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית הגדלת הערמונית סרטן הערמונית חוזר גודל ערמונית כאב באשך דלקת הערמונית הולדת צאצאים דלקת בערמונית U.UREAL/PARVUM-PCR דלקת בדרכי השתן דרכי השתן קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת אצירת שתן! כדור דואודרט ערמונית מעט מוגדלת מחלת מין התרופה דואודרט אשכים כריתת ערמונית שפירה רוסטטה ברכי תרפיה בערמונית