כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן


05/10/2017

כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

שמי רואי , בן 35
מזה שנה וחצי אני סובל מכאבים עזים באזור האשכים הבטן התחתונה והאגן התחתון,
הייתי באיכילוב , ביצעו בדיקות אולטרסאונד , בדיקות דם , בדיקת זרע , בדיקת 4 כוסות כדי לבדוק הפרוסטטה , ניתנה לי אינפוזיה לווריד ולאחר מכן אנטיביוטיקה ל3 שבועות,,, הכאב לא חלף ..
יש לציין שאני גר בציריך הרפואה בסדר אך כל הרופאים צעירים חסרי ניסיון הרופאים הטובים באמת לא נשארו בשוויץ .. אין אורולוג או בית חולים שלא ביקרתי בו בשנה האחרונה.. הכאבים הרסו לי את החיים! השפיעו על הזוגיות , על שמחת החיים על חברויות ואורח חיים ,
הפכתי לפקעת עצבים חסר סבלנות מריר ודיכאוני .
כל פעילות מינית מלווה בכאבים עזים עד שוויתרתי גם על זה.
כל ביקור בשירותים במתן צואה הופך להיות סיוט שלא ניתן לתאר ( אין לי בעיה כלל במתן שתן ) , בזמן ביקור בשירותים במתן צואה תמיד יוצאת הפרשה מהפין עם כאבים עזים.הכאב לא נמצא במקום אחד , פעם ימין פעם שמאל פעם אגן עם השלכות לרגליים או בטן תחתונה ואזור הפין.
כל רופא נותן לי דיאגנוזה אחרת כל רופא נותן לי כדור אחר ואני מבין גם את התסכול בקרבם אך אני לא מוצא מזור וחיי הפכו לסיוט.
באיכילוב שללו פרוסטטה עם דלקת כרונית מפאת גילי אך ביצעו בדיקות למחלות מין כמו כלמידיה אך הבדיקה הייתה שלילית , ושלחו אותי הבייתה עם משכך כאבים.
בציריך הרמתי ידיים והרגשתי שאני שפן ניסויים כי אין להם מושג מה יש לי.
ריבונו של עולם עם כל הטכנולוגיה של היום והרפואה המתקדמת לא ניתן לעזור לי ולגאול אותי מהייסורים האלה?

רואי שלום,

אתחיל מהסוף. גם בסוף 2017, עם כל הידע והטכנולוגיה, עדיין לא הגענו למקום בו אנחנו יודעים לטפל בכל מחלה באופן מוחלט. הרפואה מתקדמת מידי יום, אבל עדיין רב הנסתר על הגלוי.

לגבי מצבך, אני מבין שעברת דרך רופאים רבים, בדיקות רבות וטיפולים שונים ומגוונים ונחלת אכזבות רבות מכיוון שמצבך לא השתפר באופן משמעותי. העצה היחידה שאני יכול לתת לך היא לא להרים ידיים אלא להמשיך לחפש את הפתרון לבעייתך. התיאור שלך מכוון לתסמונת הכאב האגני הכרוני, מצב אשר לצערי איננו יודעים לרפא אבל במרבית המקרים אנחנו יודעים להביא להקלה בתסמינים.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עזים באזור האשכים , הבטן התחתונה והאגן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערכי PSA ומה משמעותם כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי סיאלס 5 מג פרוסטטיטיס דלקת בפרוסטטה ? ביטוח בריאות טיפות זרע אחרי שתן טיפול מונע ערמונית מוגדלת האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט המשך שאלה למחלת מין לחוץ הופעת דם בעת מתן זרע אולטראסאונד קושי במתן שתן הסרת אשכים סרטן בערמונית ביופסיה ערמונית הטיפול stereo tactic מתן שתן בלילה פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה דלקת בדרכי השטן דם בשתן פרוסטטיס אופירה הגדלת פרוסטטה אני לחוץ דלקת בערמונית ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה זרע אחרי שתן זרע אחרי פיפי מעקב פעיל הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טיפול בלייזר ניתוח ערמונית ערכי PSA קושי בהשתנה דלקת בשלפוחית השתן איבר מין ניתוח חוזר דלקת ערמונית בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית קרי לילה לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין תרופה דואודרט דלקת כרונית בערמונית שימוש בתרופות תרופה אבודרט מיץ רימונים