כאבים ובעיות נוספות לאחר ניתוח ערמונית בלייזר


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים ובעיות נוספות לאחר ניתוח ערמונית בלייזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים ובעיות נוספות לאחר ניתוח ערמונית בלייזר


17/08/2015

כאבים ובעיות נוספות לאחר ניתוח ערמונית בלייזר

בן 57, עברתי לפני כחודש וחצי ניתוח ערמונית בלייזר.pvp. מאז- כאב חזק מאוד בזמן ההשתנה, המתחזק עוד יותר לקראת סופה. כמו כן בעת ההשתנה כאב/דקירה לעתים גם בפי הטבעת. כמו כן-לאחר השתנה תחושה של צורך דחוף ב”יציאה גדולה”. (משככי כאבים כמו סדורל לא עזרו) המנתח אומר להמתין בסבלנות, מתנגד לבדיקה פולשנית כלשהי עתה, ומעריך שהסימפטומים האלה מוכרים ויחלפו עד 3 חודשים מהניתוח. עם זאת אני מתקשה לשאת בכאב העז, ומחפש פתרון מהיר יותר. מעבר לכאב אני חרד מה יהיה אם הכאבים יימשכו, ללא “אור בקצה המנהרה”. תודה על כל עצה, ובעיקר אם ישנה אלטרנטיווה מומלצת.

פרופ' חיים מצקין

נשמע שבשלב זה כל שעליך לעשות הוא להמתין.

אם כעבור שלושה חודשים מהניתוח עדיין התלונות יוותרו ללא שינוי, מומלץ לפחות לבצע ציסטוסקופיה-הסתכלות כדי לראות אם יש בעייה חסימתית מכנית. תוכל לבחור לשוב למנתח או לבחור אורולוג אחר אז, אבל בינתיים עשה כעצת המנתח והמתן עם תרופות להקלת כאבים.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: כאבים ובעיות נוספות לאחר ניתוח ערמונית בלייזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערמונית מוגדלת סרטן הערמונית דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית סרטן ערמונית ניתוח ערמונית גודל הערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית דלקת ערמונית הגדלת ערמונית גודל ערמונית ביופסיה לערמונית הגדלת הערמונית ניתוח חוזר דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית ערמונית מעט מוגדלת סרטן הערמונית חוזר ביופסיה ערמונית בנושא הערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? בדיקת הערמונית נפח ערמונית כאבים הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית גודל בלוטת הערמונית האם כדאי לעשות ניתוח האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דלקת כרונית בערמונית בן 21 פגיעה בערמונית דלקת הערמונית כרונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? טיפות שתן לאחר מתן שתן הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טפטוף לאחר מתן שתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין פציעת הערמונית ניתוח ערמונית בלייזר סרטן בלוטת הערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים