ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית


08/08/2017

ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

שלום ד”ר יקר,
האמת שאני קצת מיואש אולי אתה תצליח לעודד אותי מעט… אני בן 34 בחור שרירי מתאמן בדרכ ובריא, נוטל ציפרלקס כרגע 20 מג בעבר זה היה לוסטרל בגדול כבר 10 שנים עם כדורי ssri.
מעולם לא חוויתי בגלל הכדורים ירידה בנפח זירמה תמיד הוא היה הרבה ותקין ורק לאחרונה ירד בחצי וזאת למרות התנזרות של 3 ימים.
עוד נתון הוא שלפני שבוע סיימתי אופלודקס ודוקסילין 10 ימים בעקבות כלמידיה וטרם ביצעתי וידוא הריגה לבדיקה חוזרת אני ממתין 3 שבועות כדי לקבל pcr אמין.
בכל מקרה הבעיה הראשית שלי היא כמות הזרע שירדה ביצעתי בדיקות טסטוסטרון באיכילוב כולל bio availble וגם טוטאל טסטוסטרון וה bio היה גבוה ממש והטוטאל סביר לא נמוך ולא גבוה… אבל ככה תמיד היה לי…
ממה לדעתך נובע ההפחתה בנפח פליטה? אני חשבתי אולי מהבדיקה הרקטאלית שעברתי עי רופא שפגע בערמונית אולי, או שהכלמידיה התפשטה ליותרת האשך או לערמונית אבל אין לי סימפטומים של כאבים או מתן שתן תכוף… אני כר מיואש ואין לי עדיין ילדים ואני לחוץ מהסיפור אני רוצה להשיב את נפח הפליטה לכמו שהיה לפני מספר חודשים….
תודה מקווה שהבנת את הסיפור שלי

יהונתן שלום,

דלקת בערמונית יכולה לגרום לירידה בנפח הזרמה. מהתיאור שלך לא ניתן להתרשם האם מדובר בזיהום חד פעמי או שאתה סובל מתסמינים של דלקת כרונית. כמו כן, פעמים רבות ההרגשה של ירידה בנפח הזרמה הוא סובייקטיבי, כלומר כאשר בודקים באופן אובייקטיבי את הנפח הוא תקין לחלוטין.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דלקת הערמונית מה הטיפול הנכון תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית גמילה מקטטר ערכי PSA פרוסטטיס בדיקת PSA בנושא הערמונית ביופסייה אבנים בכליות טיפול מונע דלקת הערמונית כרונית ביופסיה ערמונית פירמגון ואנטיביוטיקה טיפול באבודרט פציעת הערמונית בעיות בזקפה אבודרט בעיות זיקפה גודל ערמונית דואדארט פגיעה בערמונית דואדרט טיפול בדאודרט דאודורט כדורcialis 50mg טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית ניתוח ערמונית דלקת בדרכי השטן טפטוף לאחר מתן שתן אשך סרטן בלוטת הערמונית האם יש לאבא שלי סרטן? ויטלי נפח ערמונית פרוסטטיטיס מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל דלקת כרונית בערמונית בן 21 האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? טיפות שתן לאחר מתן שתן ערמונית מעט מוגדלת תרופות גב ושתן ברכיתרפיה ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי רגישות באשכים הגדלה של הערמונית שלפוחית רגיזה זרע אחרי שתן מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ