ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית


08/08/2017

ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

שלום ד”ר יקר,
האמת שאני קצת מיואש אולי אתה תצליח לעודד אותי מעט… אני בן 34 בחור שרירי מתאמן בדרכ ובריא, נוטל ציפרלקס כרגע 20 מג בעבר זה היה לוסטרל בגדול כבר 10 שנים עם כדורי ssri.
מעולם לא חוויתי בגלל הכדורים ירידה בנפח זירמה תמיד הוא היה הרבה ותקין ורק לאחרונה ירד בחצי וזאת למרות התנזרות של 3 ימים.
עוד נתון הוא שלפני שבוע סיימתי אופלודקס ודוקסילין 10 ימים בעקבות כלמידיה וטרם ביצעתי וידוא הריגה לבדיקה חוזרת אני ממתין 3 שבועות כדי לקבל pcr אמין.
בכל מקרה הבעיה הראשית שלי היא כמות הזרע שירדה ביצעתי בדיקות טסטוסטרון באיכילוב כולל bio availble וגם טוטאל טסטוסטרון וה bio היה גבוה ממש והטוטאל סביר לא נמוך ולא גבוה… אבל ככה תמיד היה לי…
ממה לדעתך נובע ההפחתה בנפח פליטה? אני חשבתי אולי מהבדיקה הרקטאלית שעברתי עי רופא שפגע בערמונית אולי, או שהכלמידיה התפשטה ליותרת האשך או לערמונית אבל אין לי סימפטומים של כאבים או מתן שתן תכוף… אני כר מיואש ואין לי עדיין ילדים ואני לחוץ מהסיפור אני רוצה להשיב את נפח הפליטה לכמו שהיה לפני מספר חודשים….
תודה מקווה שהבנת את הסיפור שלי

יהונתן שלום,

דלקת בערמונית יכולה לגרום לירידה בנפח הזרמה. מהתיאור שלך לא ניתן להתרשם האם מדובר בזיהום חד פעמי או שאתה סובל מתסמינים של דלקת כרונית. כמו כן, פעמים רבות ההרגשה של ירידה בנפח הזרמה הוא סובייקטיבי, כלומר כאשר בודקים באופן אובייקטיבי את הנפח הוא תקין לחלוטין.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ירידה בכמות פליטת זרע משמעותית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים