טמסולסין


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: טמסולסין

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » טמסולסין


01/01/2016

טמסולסין

האם התרופה מומלצת לנטילה לפני השינה או בשעות הבוקר? אני לוקח בבוקר. הלילה הוא סיוט ואני הולך לשירותים כל שעה וחצי שעתיים ומתקשה להטיל שתן.
האם נטילה לפני השינה תשפר את המצב?

פרופ' חיים מצקין

טמסולין אמורה להגיע לרמות טובות למשך כל היממה ולמעשה אין הבדל אחרי מספר ימים של נטילה מתי אתה לוקח את התרופה. החברה בזמנו רשמה את התרופה לנטילה בוקר כי כך היא ניהלה את הניסוי שלה לאישור התרופה.

צאידך לא בטוח לכן שנטילה בערב תשפר את מצבך ואולי יש מקום להיוועץ עם אורולוג מומחה לגבי שינוי או תוספת טיפולית.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טמסולסין

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דסמופרסין ויטלי מתן שתן בלילה רוסטטה ביטוח בריאות בעיות פרוסטטה קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. דואדרט ערמונית/שלפוחית השתן ureaplasma ureal pcr - detected אבודרט תרופה דואודרט פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה האם יש לאבא שלי סרטן? כאב בפין ערמונית מעט מוגדלת טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית תכיפות במתן שתן קושי במתן שתן טיפול באבודרט שלום אני בן 19 חימום הערמונית גודל בלוטת הערמונית פרוסטטיס דואדארט דלקת בשלפוחית השתן הולדת צאצאים סרטן בערמונית מעקב פעיל U.UREAL/PARVUM-PCR מתן שתן דחוף בדיקת PSA איבר מין תרופת דואודרט דלקת הערמונית כרונית תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית אי נעימות בקצה הפין אבודארט בנושא הערמונית מחלת מין אולטראסאונד סרטן הפרוסטטה שתן בלילה לקיחת דואודרט ותופעות לוואי מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ טיפול בדאודרט שלפוחית רגיזה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין דם בזרע הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp