טיפות זרע אחרי שתן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפות זרע אחרי שתן


03/11/2016

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן חמש עשרה, ביומיים האחרונים עשיתי קצת אוננות, אבל תמיד עצרתי את עצמי לפני שיצא הזרע, אך ביום האחרון אחרי שאני מוציא שתן יוצא לי כמה טיפות שנראות לי כמו טיפות זרע, זה אמור לעבור מתישהו? ואם כן מתי? זה מסוכן? והאם אני צריך לעשות משהו ?

דילן שלום,

המצב אינו מסוכן, אינו מצריך טיפול ואתה לא אמור להיות מודאג ממנו.
צוות האתר
20/08/2015

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן 15 ולפעמים אחרי שאני עושה פיפי יוצא לי טיפות זרע , אבל אני לא מוציא זרע לבטלה , אבל נראה לי שגם כשהייתי בערך בן 13-14 זה גם היה קורא אבל אז חשבתי שזה שתן.
אשמח לעזרה תודה.
ולדעת האם זה מסוכן ומה זה יכול לעשות.

פרופ' חיים מצקין

לא בטוח שזה זרע אלא הפרשות שונות של בלוטות המין המשניות שאינן כולל זרע אלא נוזלים שמתערבבים עם זרע בעת שפיכה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

Free PSA זרע בריחת שתן אי נעימות בקצה הפין ביטוח בריאות ביופסייה פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה אני לחוץ טמסוליסין תופעות לוואי בדיקת PSA צריבה בעת מתן שתן האם יש לאבא שלי סרטן? דלקת בערמונית קריש דאודורט זרע אחרי שתן השפעות כדור דאודורט תרופות לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין תסמונת כאב האגן הכרוני קרי לילה דואודארט מה הטיפול הנכון קושי במתן שתן לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור ברכי תרפיה בערמונית סרטן הערמונית חוזר ureaplasma ureal pcr - detected דלקת בשלפוחית השתן טיפול בלייזר חימום הערמונית מחלת מין ערמונית מעט מוגדלת כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה גודל ערמונית צריבה בשתן דסמופרסין דם בשתן דואורט כריתת ערמונית שפירה סיאלס 5 מג כדורcialis 50mg הסרת אשכים כאבים בערמונית דלקת הערמונית כרונית פרוסטטה ופוריות טיפולי קרינה לסרטן ערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? כאבים U.UREAL/PARVUM-PCR