טיפות זרע אחרי שתן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפות זרע אחרי שתן


03/11/2016

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן חמש עשרה, ביומיים האחרונים עשיתי קצת אוננות, אבל תמיד עצרתי את עצמי לפני שיצא הזרע, אך ביום האחרון אחרי שאני מוציא שתן יוצא לי כמה טיפות שנראות לי כמו טיפות זרע, זה אמור לעבור מתישהו? ואם כן מתי? זה מסוכן? והאם אני צריך לעשות משהו ?

דילן שלום,

המצב אינו מסוכן, אינו מצריך טיפול ואתה לא אמור להיות מודאג ממנו.
צוות האתר
20/08/2015

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן 15 ולפעמים אחרי שאני עושה פיפי יוצא לי טיפות זרע , אבל אני לא מוציא זרע לבטלה , אבל נראה לי שגם כשהייתי בערך בן 13-14 זה גם היה קורא אבל אז חשבתי שזה שתן.
אשמח לעזרה תודה.
ולדעת האם זה מסוכן ומה זה יכול לעשות.

פרופ' חיים מצקין

לא בטוח שזה זרע אלא הפרשות שונות של בלוטות המין המשניות שאינן כולל זרע אלא נוזלים שמתערבבים עם זרע בעת שפיכה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פרמקסון 160 מ"ג גודל הערמונית מתן שתן בלילה מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל כדורcialis 50mg כאב באגן לקיחת דואודרט ותופעות לוואי פרוסטטיטיס הגדלה של הערמונית הטיפול stereo tactic צריבה בעת הטלת זרע ביטוח בריאות תרבית דרכי השתן תרופה אבודרט סרטן הערמונית תורשתי ? השפעות כדור דאודורט זרע אחרי שתן בנושא הערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ערמונית מוגדלת ערמונית/שלפוחית השתן ביופסיה ערמונית זרע אבנים בשלפוחית בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית ערמונית מוגדלת ושארית שתן סרטן ערמונית נפח ערמונית דלקת בשלפוחית השתן גודל בלוטת הערמונית איבר מין ביופסיה ויטלי שלפוחית רגיזה ניתוח חוזר הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן ערכי PSA אשך הגדלת ערמונית ביופסיה של הערמונית אשכים מעקב פעיל ureaplasma ureal pcr - detected ניתוח ערמונית כדור cialis 5 מ"ג לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור צריבה בשתן U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי