טיפות זרע אחרי שתן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפות זרע אחרי שתן


03/11/2016

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן חמש עשרה, ביומיים האחרונים עשיתי קצת אוננות, אבל תמיד עצרתי את עצמי לפני שיצא הזרע, אך ביום האחרון אחרי שאני מוציא שתן יוצא לי כמה טיפות שנראות לי כמו טיפות זרע, זה אמור לעבור מתישהו? ואם כן מתי? זה מסוכן? והאם אני צריך לעשות משהו ?

דילן שלום,

המצב אינו מסוכן, אינו מצריך טיפול ואתה לא אמור להיות מודאג ממנו.
צוות האתר
20/08/2015

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן 15 ולפעמים אחרי שאני עושה פיפי יוצא לי טיפות זרע , אבל אני לא מוציא זרע לבטלה , אבל נראה לי שגם כשהייתי בערך בן 13-14 זה גם היה קורא אבל אז חשבתי שזה שתן.
אשמח לעזרה תודה.
ולדעת האם זה מסוכן ומה זה יכול לעשות.

פרופ' חיים מצקין

לא בטוח שזה זרע אלא הפרשות שונות של בלוטות המין המשניות שאינן כולל זרע אלא נוזלים שמתערבבים עם זרע בעת שפיכה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט סרטן בלוטת הערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ביופסיה ערמונית כאב באגן ציסטוסקופיה טיפות שתן לאחר מתן שתן ביופסיה דואודרט תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית טיפול באבודרט ביופסיה לערמונית אוראופךזמה פרוסטטה ureaplasma ureal pcr - detected טפטוף לאחר מתן שתן דלקת באשך גודל הערמונית מעקב פעיל רוסטטה דואדארט אבודארט ברכיתרפיה בעיות זיקפה קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת מתן שתן טיפול מונע בצקת כדור דואודרט השפעות כדור דאודורט האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? טיפות זרע אחרי שתן UTI חוזרים ונשנים קריש דם בודד בשתן. האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? בלוטת הערמונית בעיה במתן שתן שימוש בתרופות דלקת כרונית של הערמונית Free PSA זיבה צריבה בעת מתן שתן זרע אחרי פיפי כאב באשך ימין דלקת בפרוסטטה ? סיאליס אבנים בשלפוחית דלקת הערמונית כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית