טיפות זרע אחרי שתן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפות זרע אחרי שתן


03/11/2016

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן חמש עשרה, ביומיים האחרונים עשיתי קצת אוננות, אבל תמיד עצרתי את עצמי לפני שיצא הזרע, אך ביום האחרון אחרי שאני מוציא שתן יוצא לי כמה טיפות שנראות לי כמו טיפות זרע, זה אמור לעבור מתישהו? ואם כן מתי? זה מסוכן? והאם אני צריך לעשות משהו ?

דילן שלום,

המצב אינו מסוכן, אינו מצריך טיפול ואתה לא אמור להיות מודאג ממנו.
צוות האתר
20/08/2015

טיפות זרע אחרי שתן

אני בן 15 ולפעמים אחרי שאני עושה פיפי יוצא לי טיפות זרע , אבל אני לא מוציא זרע לבטלה , אבל נראה לי שגם כשהייתי בערך בן 13-14 זה גם היה קורא אבל אז חשבתי שזה שתן.
אשמח לעזרה תודה.
ולדעת האם זה מסוכן ומה זה יכול לעשות.

פרופ' חיים מצקין

לא בטוח שזה זרע אלא הפרשות שונות של בלוטות המין המשניות שאינן כולל זרע אלא נוזלים שמתערבבים עם זרע בעת שפיכה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפות זרע אחרי שתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? שפיכה מוקדמת מתן שתן דחוף טיפול בסרטן הערמונית גמירה בנושא הערמונית אופירה בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית דלקת בדרכי השתן נפח ערמונית בעיות פרוסטטה סרטן הערמונית חוזר אולטראסאונד מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ בדיקת PSA פגיעה בערמונית כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה טפטוף לאחר מתן שתן טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. מה הטיפול הנכון דם בזרע כלמידיה ערכי PSA ומה משמעותם האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? ברכיתרפיה הגדלה של הערמונית שתן בלילה קושי בהשתנה רמות PSA גבוהות טיפולי קרינה לסרטן ערמונית גודל הערמונית בלוטת הערמונית הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט בריחת שתן טיפול מונע תרופה אבודרט שארית שתן של 850 סמ"ק טיפול סרטן הערמונית הגדלת הערמונית לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין דלקת הערמונית כרונית תסמונת כאב האגן הכרוני פרוסטטיטיס טיפות זרע אחרי שתן דלקת כרונית של הערמונית צריבה בעת מתן שתן פירמגון ואנטיביוטיקה טיפות שתן לאחר מתן שתן כאב באגן