טיפול סרטן ערמונית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: טיפול סרטן ערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » טיפול סרטן ערמונית


19/10/2017

טיפול סרטן ערמונית

שלום רב
סובל מסרטן ערמונית ( בביאופסיה נמצא גידול בצד ימין של הערמונית גליקסון 7 3+4 ) . בבדיקות MRI ו PET CT אין סימנים לגרורות .
קיבלתי שלוש אפשרויות לטיפול : טיפול פוקלי HIFU ‘ ניתוח להסרת הערמונית ,או טיפול הורמונלי פלוס הקרנות .
מבקש לקבל מידע על שלושת האפשריות יתרונות וחסרונות .
תודה ויום טוב !

משה שלום,

ההחלטה על הטיפול המתאים בסרטן הערמונית צריכה להתקבל לא רק בהסתמך על אפשרויות הטיפול הקיימות ויתרונות וחסרונות כל שיטה, אלא גם להתבסס על מדדים הקשורים למטופל (גיל, מחלות רקע ועוד). אשמח להפגש איתך במרפאתנו ולייעץ לך לגבי אפשרות הטיפול הנכונה לך.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: טיפול סרטן ערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערמונית מוגדלת סרטן הערמונית דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית סרטן ערמונית ניתוח ערמונית גודל הערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית טיפול באבודרט טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית דלקת ערמונית הגדלת ערמונית גודל ערמונית ביופסיה לערמונית הגדלת הערמונית טיפול מונע דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול בפרוסטטה טיפול סרטן הערמונית ערמונית מעט מוגדלת סרטן הערמונית חוזר הטיפול stereo tactic ביופסיה ערמונית בנושא הערמונית מה הטיפול הנכון הגדלה שפירה של הערמונית? בדיקת הערמונית נפח ערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית גודל בלוטת הערמונית דלקת כרונית בערמונית בן 21 טיפול בדאודרט פגיעה בערמונית דלקת הערמונית כרונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין פציעת הערמונית ניתוח ערמונית בלייזר סרטן הפרוסטטה סרטן בלוטת הערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים