טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP


19/02/2016

טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

אני מועמד לטיפול עי ניתוח בערמונית מוגדלת. כרגע איני יודע את גודלה. בהנחה שניתן לטפל בניתוח דרך השופכה וללא חתך בבטן – אני יכול לבצע הניתוח עם לייזר ירוק או בטכניקת TURP ללא לייזר . יש לי כיסוי רפואי ביטוחי המאפשר לי לבחור רופא המתמחה בטכניקה זו או זו.
מה עדיף ?

דורון שלום,

את שיטת הניתוח מומלץ להתאים למטופל לאחר קבלת כל הנתונים. ממליץ שתפגש עם המנתח שתבחר לביצוע הניתוח לאחר שיהיו בידיך כלל הנתונים (כולל גודל ערמונית, אשר הינו נתון קריטי לבחירת שיטת הניתוח) ותשמע ממנו את יתרונות וחסרונות כל שיטה. לאחר שיחה זו תוכל לבחור את השיטה המועדפת עליך.

בהלצחה!!!
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בעיה במתן שתן סרטן הערמונית בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית מתן שתן מרובה כאב באשך ימין דלקת כרונית בערמונית שארית שתן אבנים בכליות טיפות זרע אחרי שתן ציסטוסקופיה דואודארט פציעת הערמונית מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ תופעות לוואי בנטילת דואודרט צריבה בעת הטלת זרע צריבה בעת מתן שתן U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי דואורט טיפולי קרינה לסרטן ערמונית טיפול בדאודרט אבנים בשלפוחית רגישות באשכים שתן בלילה תרופה אבודרט הגדלת ערמונית דלקת בדרכי השטן סיאליס כאבים כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור סרטן בלוטת הערמונית תרופה דואודרט אצירת שתן! ביופסיה לערמונית איבר מין דלקת בפרוסטטה ? אוראופלזמה פרבום חיובי השפעות כדור דאודורט אשך כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל טמסוליסין תופעות לוואי הסרת אשכים כלמידיה טיפול באבודרט הולדת צאצאים שפיכה מוקדמת פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה כאב בפין שלום אני בן 19