טיפול בלייזר


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפול בלייזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפול בלייזר


19/02/2016

טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

אני מועמד לטיפול עי ניתוח בערמונית מוגדלת. כרגע איני יודע את גודלה. בהנחה שניתן לטפל בניתוח דרך השופכה וללא חתך בבטן – אני יכול לבצע הניתוח עם לייזר ירוק או בטכניקת TURP ללא לייזר . יש לי כיסוי רפואי ביטוחי המאפשר לי לבחור רופא המתמחה בטכניקה זו או זו.
מה עדיף ?

דורון שלום,

את שיטת הניתוח מומלץ להתאים למטופל לאחר קבלת כל הנתונים. ממליץ שתפגש עם המנתח שתבחר לביצוע הניתוח לאחר שיהיו בידיך כלל הנתונים (כולל גודל ערמונית, אשר הינו נתון קריטי לבחירת שיטת הניתוח) ותשמע ממנו את יתרונות וחסרונות כל שיטה. לאחר שיחה זו תוכל לבחור את השיטה המועדפת עליך.

בהלצחה!!!
צוות האתר
07/08/2013

טיפול בלייזר לסרטן הערמונית

האם מישהו בארץ מבצע המתת תאי סרטן בערמונית באמצעות חימום בלליזר?

פרופ' חיים מצקין

לא

מדובר בגישה ניסיונית ולא נכללת במיגוון הטיפולים המורשים בישראל.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפול בלייזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בדיקת הערמונית סרטן בערמונית פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה סרטן ערמונית מחלת מין לחוץ טמסוליסין תופעות לוואי טיפול בדאודרט הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט סרטן הערמונית תורשתי ? פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה סיאלס 5 מג דלקת בשלפוחית השתן תכיפות במתן שתן גמירה הגדלת הערמונית טיפות זרע אחרי שתן דואדארט אוראופלזמה פרבום חיובי אבנים בכליות ערמונית מוגדלת דלקת באשך ביופסייה U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי סיאליס טפטוף לאחר מתן שתן דואדרט פרוסטטה מוגדלת פרוסטטיס כדור דואודרט מתן שתן מתן שתן מרובה דלקת בדרכי השטן טיפול בלייזר בלוטת הערמונית בנפח שתן מרובה ברכי תרפיה בערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? אני לחוץ ערמונית/שלפוחית השתן קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. גב ושתן תרופה דואודרט כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp תכיפות בשתן ויטלי דלקת כרונית בערמונית בן 21 דלקת בפרוסטטה ? ניתוח חוזר