טיפול בלייזר


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפול בלייזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפול בלייזר


19/02/2016

טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

אני מועמד לטיפול עי ניתוח בערמונית מוגדלת. כרגע איני יודע את גודלה. בהנחה שניתן לטפל בניתוח דרך השופכה וללא חתך בבטן – אני יכול לבצע הניתוח עם לייזר ירוק או בטכניקת TURP ללא לייזר . יש לי כיסוי רפואי ביטוחי המאפשר לי לבחור רופא המתמחה בטכניקה זו או זו.
מה עדיף ?

דורון שלום,

את שיטת הניתוח מומלץ להתאים למטופל לאחר קבלת כל הנתונים. ממליץ שתפגש עם המנתח שתבחר לביצוע הניתוח לאחר שיהיו בידיך כלל הנתונים (כולל גודל ערמונית, אשר הינו נתון קריטי לבחירת שיטת הניתוח) ותשמע ממנו את יתרונות וחסרונות כל שיטה. לאחר שיחה זו תוכל לבחור את השיטה המועדפת עליך.

בהלצחה!!!
צוות האתר
07/08/2013

טיפול בלייזר לסרטן הערמונית

האם מישהו בארץ מבצע המתת תאי סרטן בערמונית באמצעות חימום בלליזר?

פרופ' חיים מצקין

לא

מדובר בגישה ניסיונית ולא נכללת במיגוון הטיפולים המורשים בישראל.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפול בלייזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ביופסיה ערמונית דלקת הערמונית כרונית כריתת ערמונית שפירה כאב באשך ימין אבודארט סרטן הפרוסטטה הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט קרי לילה הגדלת פרוסטטה האם כדאי לעשות ניתוח שפיכה מוקדמת ערמונית מעט מוגדלת UREA.PARVUM-PCR - חיובי סיאלס 5 מג קושי במתן שתן כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל פגיעה בערמונית המשך שאלה למחלת מין לחוץ בלוטת הערמונית מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ כאב באשך דם בזרע בעיות פרוסטטה תרופות קושי בהשתנה הגדלה של הערמונית טיפות שתן לאחר מתן שתן ציסטוסקופיה הטיפול stereo tactic זרע פירמגון ואנטיביוטיקה סרטן הערמונית תורשתי ? צריבה בעת הטלת זרע שתן בלילה ביופסייה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין שארית שתן טיפול באבודרט סרטן בערמונית מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל דלקת כרונית של הערמונית כדור cialis 5 מ"ג טפטוף שתן מתן שתן דלקת כרונית בערמונית תכיפות במתן שתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה כדורcialis 50mg סיאליס ערמונית/שלפוחית השתן