טיפול בלייזר


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפול בלייזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפול בלייזר


19/02/2016

טיפול בערמונית מוגדלת בניתוח . טיפול בלייזר ירוק מול טיפול TURP

אני מועמד לטיפול עי ניתוח בערמונית מוגדלת. כרגע איני יודע את גודלה. בהנחה שניתן לטפל בניתוח דרך השופכה וללא חתך בבטן – אני יכול לבצע הניתוח עם לייזר ירוק או בטכניקת TURP ללא לייזר . יש לי כיסוי רפואי ביטוחי המאפשר לי לבחור רופא המתמחה בטכניקה זו או זו.
מה עדיף ?

דורון שלום,

את שיטת הניתוח מומלץ להתאים למטופל לאחר קבלת כל הנתונים. ממליץ שתפגש עם המנתח שתבחר לביצוע הניתוח לאחר שיהיו בידיך כלל הנתונים (כולל גודל ערמונית, אשר הינו נתון קריטי לבחירת שיטת הניתוח) ותשמע ממנו את יתרונות וחסרונות כל שיטה. לאחר שיחה זו תוכל לבחור את השיטה המועדפת עליך.

בהלצחה!!!
צוות האתר
07/08/2013

טיפול בלייזר לסרטן הערמונית

האם מישהו בארץ מבצע המתת תאי סרטן בערמונית באמצעות חימום בלליזר?

פרופ' חיים מצקין

לא

מדובר בגישה ניסיונית ולא נכללת במיגוון הטיפולים המורשים בישראל.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: טיפול בלייזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תופעות לוואי בנטילת דואודרט כאב בפין לקיחת דואודרט ותופעות לוואי קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. אופירה ניתוח ערמונית לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין רוסטטה ureaplasma ureal pcr - detected פרוסטטיס מתן שתן בלילה זרע אחרי פיפי הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם כדאי לעשות ניתוח אבודרט תרופה אבודרט דאודורט דלקת הערמונית כרונית רגישות באשכים פירמגון ואנטיביוטיקה בדיקת PSA טפטוף לאחר מתן שתן אורודינמיקה מורכבת פציעת הערמונית ניתוח חוזר הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? זרע אחרי שתן דלקת הערמונית מחלת מין לחוץ שתן מרובה בעיות פרוסטטה זרע דואדרט U.UREAL/PARVUM-PCR טיפות זרע אחרי שתן ניתוח ערמונית בלייזר דואורט דואודארט בעיה במתן שתן כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה מתן שתן דלקת באשך מתן שתן מרובה רמות PSA גבוהות בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה פרוסטטה מוגדלת UREA.PARVUM-PCR - חיובי אבנים בכליות