טיפול בדאודרט


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טיפול בדאודרט

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טיפול בדאודרט


18/05/2016

טיפול בדאודרט

בבדיקת TRUS ; נפח (ממ) 27.2
שארית שתן : 80 סמ”ק
תוצאת הביופסיה : שפירה
נטלתי במשך חודש תרופה על בסיס צמחי ולא הרגשתי שיפור, כעת אני נוטל דואדרט וכבר לאחר כשלוש שבועות אני מרגיש הפחתה בכמות השפכה, הנוזל רק שקוף, וגם היא מתרחשת בעיקוב, אני מבקש המלצה

סעד שלום,

ירידה בנפח הזרע היא תופעה ידועה של טיפול בדואודרט. תופעה זו אינה מסוכנת כך שאם אינה מפריעה לך אין מניעה להמשיך את הטיפול התרופתי. במידה ותופעה זו מפריעה לך, הפסקת הטיפול יחזיר את נוזל הזרע לתקין תוך מספר שבועות.
צוות האתר
14/02/2016

כאבים רקטליים וקושי בהטלת ששטן

בהמלצתך לאחר בדיקה רקטלית ושיחה הוחלט לעבור מטיפול באומניק לטיפול בדאודרט.לאחר כעשרה ימים מתחילת השימוש בדאודרט החלו כאבים בעת מתן השתן ולחץ רקטלי תוך קושי ביציאת השתן.לאחר מספר דקות ממתן השתן הכאב חולף אך הלחץ הרקטלי נשאר והצורך במתן השתן נעשה תכוף יותר.
האם להפסיק את הטיפול ולחזור לטיפול באומניק או להמתין לשיפור.
בתודה יורם לב

יורם שלום,

ממליץ שתשוב למרפאה לשיחה על התופעות אשר אתה מתאר ובדיקה האם הן קשורות לטיפול התרופתי. כמו כן, יש צורך להעריך האם יש צורך בבדיקות נוספות (דוגמת תרבית שתן וכו׳).
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: טיפול בדאודרט

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאב באשך סרטן בערמונית פרוסטטיס האם יש לאבא שלי סרטן? דואורט ערמונית מוגדלת אי נעימות בקצה הפין סרטן הערמונית השפעות כדור דאודורט דלקת הערמונית כרונית ערמונית/שלפוחית השתן דלקת בשלפוחית השתן ביופסיה טיפות שתן לאחר מתן שתן צריבה בעת הטלת זרע בצקת שלפוחית רגיזה ברכי תרפיה בערמונית הסרת אשכים מחלת מין לחוץ גודל בלוטת הערמונית פרוסטטה הופעת דם בעת מתן זרע טיפול בדאודרט דואדארט פירמגון ואנטיביוטיקה לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין שארית שתן של 850 סמ"ק טיפות זרע אחרי שתן בלוטת הערמונית דלקת ערמונית קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן דואודארט תופעות לוואי בנטילת דואודרט גודל הערמונית גמירה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין מתן שתן מרובה אצירת שתן! גב ושתן סרטן בלוטת הערמונית חימום הערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית מיץ רימונים כאב בפין טמסולוסין כאב באגן גודל ערמונית כלמידיה