זרע צהבהב


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: זרע צהבהב

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » זרע צהבהב


28/08/2017

זרע צהבהב

בשפיכה האחרונה שלי שמתי לב שהזרע יוצא צהבהב עכור, לא רגיל מהפעמים האחרונות. כדי לאמת זאת, גם כאשר ניגבתי את הזרע עם טישו ראיתי שהנוזל הוא לא לבן/שקוף כמו תמיד, אלא סוג של צהבהב מאוד בהיר.
האם יכולה להיות איזושהי בעיה?

עמית שלום,

גורמים רבים יכולים להשפיע על צבע לצלילות נוזל הזרע כולל מזון שאכלת לאחרונה, רמת שתיית מים ועוד. במידה ואינך סובל מתסמינים אין צורך בבירור.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: זרע צהבהב

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דם בשתן ברכי תרפיה בערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? מתן שתן דחוף אוראופךזמה שימוש בתרופות אי נעימות בקצה הפין psa טיפול באבודרט PSA גבוה טמסולוסין גב ושתן כדורcialis 50mg מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל דלקת בדרכי השתן גודל ערמונית קריש דם בודד בשתן. דואודארט מעקב פעיל טפטוף שתן ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה פרוסטטיטיס רמות PSA גבוהות המשך שאלה למחלת מין לחוץ בדיקת הערמונית דאודורט רגישות באשכים הולדת צאצאים ביופסיה של הערמונית חימום הערמונית אבנים בכליות כלמידיה הגדלת הערמונית טיפולי קרינה לסרטן ערמונית לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין PARVUM-PCR צריבה בשתן לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור אולטראסאונד פציעת הערמונית UTI חוזרים ונשנים שארית שתן שלפוחית רגיזה דואודרט אבנים בשלפוחית אורודינמיקה מורכבת כדור cialis 5 מ"ג שלום אני בן 19 טיפול בדאודרט