ויטלי


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ויטלי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ויטלי


22/12/2016

ויטלי

ד”ר שטרנברג, האם ייתכן שצריבות לאחר מתן שתן ולאחר נטילת דוקסילין וצפרודקס מכוונות בכלל לכך שמדובר בדיזוריה או אורתריטיס ועל כן ההחלמה לוקחת יותר זמן או מצריכה טיפול אנטיביוטי מסוג אחר?
אולי בכלל יש דלקת שהיא בערמונית שמקרינה לשם או משהו אחר? אבנים בכליות וכו’..
אני לא מרגיש כלום במהלך היום אלא רק לאחר מתן שתן וגם זה נרגע לאחר זמן מה..אבל זה בהחלט מציק..בייחוד בשכיבה על הבטן..אני די אובד עיצות והביקורים אצל הרופאים רק מעלים את מפלס החרדה ומתעסקים רק באלימינציה של הגורמים לבעיה ולא באבחונם..

ויטלי שלום,

ראשית, בהחלט מומלץ לחזור על בדיקות שתן בשאלה של זיהום שתן או זיהום מועבר במין היכול לגרום לדלקת של השופכה (אורתריטיס). במידה ובדיקות אלו שליליות (תקינות ללא צמיחה של חיידקים) יש צורך בבירור נוסף אשר את טיבו ניתן לקבוע רק לאחר פגישה הכוללת שיחה ובדיקה היכולים לכוון למקור הבעיה ומה הבדיקות הנוספות הנדרשות בכדי להגיע לאבחנה.
צוות האתר
11/12/2016

ויטלי

ד”ר שטרנברג שלום,
קיבלתי ייפול דוקסילין 100 מ”ג אבל אני מרגיש שהצריבות עדיין לא לגמרי. אני מרגיש אותן ממש מעט בסיום מתן שתן או בכמה דקות לאחר מכן ואז הן נעלמות ולפעמים בכלל לא ומרגיש אותן יותר לאחר אוננות. כמו כן, לאחר אוננות מרגיש שפתח השופכה נסתם כאילו מתכסה בשכבה של זרע שעדיין נותר שם לאחר האוננות. גם כשאני מנקה את סה במגבון לח זה ממשיך להיסתם עד למתן שתן ואז נעלם עם טיפה צריבה שנרגעת לאחר מכן. יש מצב שטיפול הדוקסילין לא עזר וצריך להמשיכו או להגדיל את המינון והמ”ג? בבדיקות שעשיתי לפני מתן הדוקיסילין הופיע חיידק האוראופלזמה יתר בדיקות ה std pcr תקינות.
הרופאה גם הזריקה לי :PAN-CEFTRIAXONE 1GM AMP ו Lidocaina.
איך אחרי כל זה עדיין יש עוד צריבות בשתן ובזרע?

ויטלי שלום,

ממליץ שתשוב לרופא המטפל ותחזור על הבדיקות. ייתכן ויש צורך בטיפול אנטיביוטי נוסף.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ויטלי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים