התרופה דואודרנט


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התרופה דואודרנט

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התרופה דואודרנט


14/10/2016

התרופה דואודרנט

יש לי סרטן הרמונית ואני מטופל בבית חולים בילינסון האורולוג שלי נתן לי התרופה דואודרנט וקראתי בעלון שזה לא טוב לחולה סרטן הערמונית .האורולוג שלי לא נמצא בארץ כרגע לכן אני מבקש מכם לגיד לי האם אני אמשך לקחת או לא . אני נותן שתן ביום כל שעתיים בערך ובלליה פעמיים.

יוסף שלום,

ראשת חשוב לדעת את הנתונים של סרטן הערמונית ממנו את סובל ואיזה טיפול אתה מקבל. חשוב לדעת שהסיבה לאזהרה בעלון לצרכן של התרופה דואודרט אינה צריכה להבהיל את מרבית חולי הסרטן וישנם מחקרים שמראים ששימוש בתרופה זו בקרב חולי סרטן ערמונית אשר נמצאים במעקב אף משפרת את התוצאות.

בשורה התחתונה, ממליץ שתוועץ באורולוג אשר מטפל בך לקבל את המידע המלא ולהחליט האם ישנה בעייה להשתמש בתרופה זו במקרה שלך.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: התרופה דואודרנט

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פציעת הערמונית פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה טיפות שתן לאחר מתן שתן אורודינמיקה מורכבת קושי בהשתנה אוראופךזמה בצקת U.UREAL/PARVUM-PCR גודל ערמונית בעיות בזקפה תכיפות במתן שתן כריתת ערמונית שפירה דם בשתן לקיחת דואודרט ותופעות לוואי קריש דם בודד בשתן. גודל הערמונית אבודרט ביופסיה לערמונית רוסטטה Free PSA ביטוח בריאות מתן שתן כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה שתן בלילה הגדלת הערמונית ציסטוסקופיה תופעות לוואי בנטילת דואודרט ויטלי האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? תרופות בדיקת PSA מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ תרופת דואודרט טמסוליסין תופעות לוואי דלקת כרונית של הערמונית פרוסטטה פרוסטטיס כדור דואודרט ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור פרמקסון 160 מ"ג צריבה בעת מתן שתן חימום הערמונית אשכים גמילה מקטטר רגישות באשכים גודל בלוטת הערמונית סרטן הערמונית שארית שתן