התרופה דואודרנט


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התרופה דואודרנט

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התרופה דואודרנט


14/10/2016

התרופה דואודרנט

יש לי סרטן הרמונית ואני מטופל בבית חולים בילינסון האורולוג שלי נתן לי התרופה דואודרנט וקראתי בעלון שזה לא טוב לחולה סרטן הערמונית .האורולוג שלי לא נמצא בארץ כרגע לכן אני מבקש מכם לגיד לי האם אני אמשך לקחת או לא . אני נותן שתן ביום כל שעתיים בערך ובלליה פעמיים.

יוסף שלום,

ראשת חשוב לדעת את הנתונים של סרטן הערמונית ממנו את סובל ואיזה טיפול אתה מקבל. חשוב לדעת שהסיבה לאזהרה בעלון לצרכן של התרופה דואודרט אינה צריכה להבהיל את מרבית חולי הסרטן וישנם מחקרים שמראים ששימוש בתרופה זו בקרב חולי סרטן ערמונית אשר נמצאים במעקב אף משפרת את התוצאות.

בשורה התחתונה, ממליץ שתוועץ באורולוג אשר מטפל בך לקבל את המידע המלא ולהחליט האם ישנה בעייה להשתמש בתרופה זו במקרה שלך.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: התרופה דואודרנט

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מחלת מין ביופסיה לערמונית כאב בפין כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה דסמופרסין מתן שתן דחוף גמילה מקטטר תרופה דואודרט האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? המשך שאלה למחלת מין לחוץ הגדלת פרוסטטה כאבים פציעת הערמונית פגיעה בערמונית טפטוף לאחר מתן שתן דלקת בערמונית סרטן הערמונית חוזר סרטן בערמונית האם כדאי לעשות ניתוח בעיות פרוסטטה בצקת תכיפות בשתן סרטן הערמונית תורשתי ? אבודרט לקיחת דואודרט ותופעות לוואי ערמונית מעט מוגדלת שארית שתן דרכי השתן הסרת אשכים קריש PSA גבוה צריבה בעת הטלת זרע זרע דאודורט פרוסטטה אני לחוץ סרטן ערמונית U.UREAL/PARVUM-PCR אשכים האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? תופעות לוואי בנטילת דואודרט טיפולי קרינה לסרטן ערמונית דלקת בדרכי השתן ביופסיה של הערמונית מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל בריחת שתן קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת נפח ערמונית דלקת ערמונית בלוטת הערמונית בנפח