הקטנת ערמונית בלייזר או באידוי


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הקטנת ערמונית בלייזר או באידוי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הקטנת ערמונית בלייזר או באידוי


22/12/2016

הקטנת ערמונית בלייזר או באידוי

לאבי ערמונית מוגדלת 80 סמ”ק. בן 87. מטופל שנים ע”י תרופות שונות ולאחרונה חלה הרעה במצב. מפאת גילו המליצו לו מספר רופאים לא לעבור הליך ניתוחי באמצעות סכין אלא בשיטת אידוי. בשוטטות באינטרנט ראיתי שקיימת אפשרות בלייזר. מה ההבדלים בין השיטות? מה הסכנות מול היתרונות של כל שיטה ושיטה

דליק שלום,

ההבדלים בין השיטות הם קטנים ולרוב השיטה נבחרת לפי העדפת המנתח. עם זאת, לניתוחים עם לייזר (לייזר ירוק, לייזר אדום) ישנו יתרון שניתן לבצעם ללא הפסקת תרופות המשפיעות על קרישת הדם, נקודה אשר יכולה להיות קריטית אצל מטופלים מסויימים.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: הקטנת ערמונית בלייזר או באידוי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערמונית מוגדלת סרטן הערמונית דואודרט דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית סרטן ערמונית ניתוח ערמונית אולטראסאונד גודל הערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית אוראופךזמה תרופה דואודרט טיפול בסרטן הערמונית דואודארט הגדלה של הערמונית דלקת ערמונית הגדלת ערמונית גודל ערמונית תרופת דואודרט התרופה דואודרט ביופסיה לערמונית הגדלת הערמונית דואורט דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית ערמונית מעט מוגדלת דאודורט סרטן הערמונית חוזר ביופסיה ערמונית בנושא הערמונית אופירה הגדלה שפירה של הערמונית? בדיקת הערמונית נפח ערמונית אוראופלזמה פרבום חיובי אורודינמיקה מורכבת כדור דואודרט הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית גודל בלוטת הערמונית דלקת כרונית בערמונית בן 21 טיפול בדאודרט פגיעה בערמונית דלקת הערמונית כרונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים