הגדלת הערמונית (פרםסטטה)


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הגדלת הערמונית (פרםסטטה)

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הגדלת הערמונית (פרםסטטה)


23/05/2015

הגדלת הערמונית (פרםסטטה)

אני בן 70 שנה, הערמונית אצלי גדולה כך שבזמן הצורך להשתין אצלי זה פשוט רק מטפתף ולא יוצאת זרימה רגילה. במקרה שלי הציעו לי לעשות שימוש ברפואה צמחית האם במצב הזה שלי זה טיפול נכון, או המקרה מחייב ניתוח. במקרה של ניתוח הוצע לי לעבור ניתוח על ידי לייזר שבו לא מוציאים את כל הכרמונית אלא רק החלק שלוחץ על צינור השתן.
מה הטיפול הנכון במקרה שלי
בתודה מראש
דוד

פרופ' חיים מצקין

ישנם טיפולים מקובלים ןמפקוחים שאינם רפואה צמחית. האורולוג המטפל או זה שתיבחא ירשום לך את המתאימים.

מקובל שמי שהתרופות הנ"ל אינן מסייעות לו מועמד לניתוח. ניתוח  של כריתה לא מלאה אלא רק של החלק החוסם הוא המקובל. על פי רוב בסכין חשמלית המכונה בשפת העם לייזר ולעיתים בניתוח "פתוח" של הוצאת רקמה חוסמת דרך חתך בטני  בבחלטה בידי האוורלוג


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: הגדלת הערמונית (פרםסטטה)

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. אבודרט בנושא הערמונית כאב באגן קריש שתן מרובה טיפול בדאודרט תסמונת כאב האגן הכרוני תכיפות במתן שתן סרטן בלוטת הערמונית סיאליס פרוסטטיטיס כריתת ערמונית שפירה סרטן הערמונית דואדארט אוראופךזמה U.UREAL/PARVUM-PCR psa שימוש בתרופות כדור cialis 5 מ"ג גמילה מקטטר קושי במתן שתן נפח ערמונית כאב באשך ימין תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית גב ושתן מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ גודל הערמונית תופעות לוואי בנטילת דואודרט בצקת קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת הגדלת פרוסטטה זרע מעקב פעיל סרטן הפרוסטטה כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין טמסוליסין תופעות לוואי ניתוח חוזר דם בזרע בעיה במתן שתן המשך שאלה למחלת מין לחוץ בעיות פרוסטטה טיפות שתן לאחר מתן שתן בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית אי נעימות בקצה הפין PSA גבוה אשך הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט דלקת בפרוסטטה ?