דלקת כרונית של הערמונית


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: דלקת כרונית של הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » דלקת כרונית של הערמונית


20/07/2016

תסמונת הכאב האגני הכרוני

היי ד”ר איתי שטרנברג
שלום
רציתי להגיד קודם כול תודה על ההתייחסות ותגובתך בנושא .
שאלה נוספת האם ביטוח לאומי מכיר בדלקת כרונית של הערמונית תסמונת הכאב האגני הכרוני?כאובדן כושר עבודה עם כן כמה אחוזי נכות מזכה אותי המחלה ביטוח לאומי ? אני רק מזכיר לך שאני סובל מזה מספר שנים ולאחרונה זה מקשה עליי בחיי העבודה ויחסי גבר ואישה .השמח לתגובה תודה ?

גון שלום,

בספר המבחנים לנכות כללית של ביטוח לאומי לא קיים סעיף המקנה אחוזי נכות לדלקת ערמונית או דלקת אגנית כרונית. עם זאת, ישנו סעיף של דלקת שלפוחית כרונית ורמת הנכות בסעיף זה נקבעת לפי חומרת התסמינים. במידה וישנה בדיקת שתן בה הודגמו כדוריות לבנות ייתכן ותוכל לקבל אחוז כזה או אחר של נכות.

גם אינאונות יכולה להקנות אחוזי נכות, במידה וזו כוונתך בהפרעה ביחסים עם נשים. גם כאן אחוז הנכות נקבע לפי חומרת ההפרעה .ייתכן ותדרש לעבור בדיקה במעבדת שינה להוכחת בעייה זו.

בהצלחה
צוות האתר
03/11/2015

דלקת כרונית בערמונית

שלום רב ד״ר מצקין,
אני סובל מדלקת כרונית של הערמונית כבר תקופה ארוכה מאוד וכל הזמן מחפש פתרון חדש.
אני נוטל אומיניק כל יום קבוע וזה עוזר אבל לא פותר לי את הבעיה אני בין 29 בריא מתאמן כל יום אבל קם בלילה להשתין לפחות 3 פעמים אני סובל מהדלקת כבר תקופה ארוכה של שנתיים.
השאלה שלי אליך היא – לפני שבוע בדקתי באינטרנט על מחקרים חדשים משהוא שאני עושה כל חודש בכדי להיות מעודכן ולראות האם יש התפתחות חדשה בנושא מאחר ונכון להיום אין הרבה הסברים ופרונות ברורים לבעיה הזו, זה התחיל מ אירופלזמה ועשיו זה דלקת כרונית בערמונית, המחקר החדש טוען שבעצם ישנה תרופה אנטיביוטית מונורול (fosfomycin)שהיא ישנה ומוכרת אבל לעולם לא השתמשו בה לגברים כי זוהי תרופה לדלקת בדרכי השתן לנשים, הם טוענים שהם לקחו 20 גברים עם דלקת כרונית בערמונית ונתנו להם את התרופה : הטיפול הוא, 3 גרם פעם ביום למשך שבוע, ולאחר מכן 3 גרם כל 48 שעות במשך 5 שבועות הבאים. במתגם של המחקר היה ל 85% מהמטופלים החלמה מלאה לעוד 2 היו שילשולים ולכן הפסיקו את הטיפול ולשאר לא היו שיפורים קליניים. רציתי לדעת מה אתה חושב על זה והאם טיפול כזה יכול לגרום לי לנזק בלתי הפיך?
אני הודה לך מאוד מאוד אם תוכל להסביר לי מה אתה חושב בתשובה מלאה.

פרופ' חיים מצקין

טיפול במונורול איננו מוכר ומקובל בגברים.

מאידך ההודעה מדברת בעד עצמה. אין סיכונים וסיבוכים בנטילתה. לראייה נשים מקבלים אותה כבר שנים.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
30/09/2015

דלקת כרונית של הערמונית -בן 40

שלום דוקטור,
אובחנתי כמי שיש לו דלקת כרונית של הערמונית עקב תלונה על דחיפות בשתן, האם דלקת זו יכולה לעבור ללא טיפול תרופתי ?
תודה

פרופ' חיים מצקין

יש במצב המכונה דלקת כרונית "עליות ומורדות". לעיתים שנים של שקט וחזרה של התלונות ולעיתים הפרעות תכופות יותר.

עם הגיל והגדלת הערמונית הקורית אצל מבוגרים התסמינים נעלמים לחלוטין.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
25/06/2014

דלקת כרונית של הערמונית

יש לי דלקת כרונית של הערמונית אני מטופל באופלודוקס פעמיים ביום למשך חודשיים רציתי לדעת אם אתה ממליץ על טיפול חום ממוקד לערמונית… תודה והמשך יום טוב

פרופ' חיים מצקין

חום מקומי עשוי להועיל


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: דלקת כרונית של הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סרטן הערמונית דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית גודל הערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית שלפוחית רגיזה דלקת בדרכי השתן טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית דלקת ערמונית הגדלת הערמונית דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית דלקת בשלפוחית השתן סרטן הערמונית חוזר בנושא הערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? דלקת באשך בדיקת הערמונית שלום אני בן 19 הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. גודל בלוטת הערמונית דלקת בפרוסטטה ? דלקת כרונית בערמונית בן 21 דלקת הערמונית כרונית הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? שארית שתן של 850 סמ"ק פציעת הערמונית סרטן בלוטת הערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ? בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית דלקת בדרכי השטן האם יש לאבא שלי סרטן? לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין איזה טיפול וש לסרטן הערמונית ערמונית/שלפוחית השתן אבנים בשלפוחית

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים