דלקת בשלפוחית השתן


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: דלקת בשלפוחית השתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » דלקת בשלפוחית השתן


25/10/2015

כדור נוסף לקסטרל גם כדור אוודרט

היתה לי דלקת בשלפוחית השתן בערך חודש ימים וזה השפיע לי על מתן שתן בתכיפות. עלי לציין שהpsa שלי הוא 6.1 .הלכתי לרופא אורולוג והוא המליץ לי לקחת בנוסף לכדור קסטרו שאני לוקח הוסיף לי אוודרט לקחת במשך 3 חודשים.אני לוקח את 2 הכדורים כבר חודש ימים ואני מרגיש טוב במתן השתן.אני רוצה להפסיק לקחת אתה אוודרט כי כתוב שזה מגדיל את השדיים ועלול לעשות סרטן בערמונית. האם אני עושה טוב שאני מפסיק לקחת אתה אוודרט או להמשיך.

פרופ' חיים מצקין

מציע שתשאל את האורולוג שרשם לך את התרופה. בעיקרון הגדלת שדיים הוא תופעה לא שכיחה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
15/09/2015

דלקת בשלפוחית השתן

היתה לי דלקת בשלפוחית השתן עם חום גבוהה 39.9. עשו לי בדיקת שתן ובדיקות דם בבית חולים תל השומר, ונתנו לי אנטיביוטיקה ל5 ימים הדלקת לא עברה כי היתה לי צריבה חזקה במתן השתן. רופאת המשפחה נתנה לי עוד אנטיביוטיקה ל 5 ימים נוספים. סיימתי את האנטיביוטיקה ועדיין שורף לי במתן השתן. עכשיו יש לי תופעה חדשה יורד לי ריר מהפין לפני מתן השתן. אודה לכם על תשובה מהירה מה עלע לעשות.

פרופ' חיים מצקין

ראשית דלקת עשויה להימשך יותר זמן משר הצורך בנטילת אנטייוטיקה. לוקח לתרופה זמן לעבוד ולגוף להגיב.

הופעת "ריר" מציינת אולי דלקת בשופכה-צינורית השתן המצריכה תרביות נוספות לגילוי המקור. יחסי מין לא מוגנים יכולים לעיתים להיות מקו לזיהום כזה. או שעדיין זה בגדר התגובה הסבירה לדלקת החריפה שהייתה לך. מבלי לבדוק קשה לומר יותר מכך.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
12/06/2013

דלקת בשלפוחית השתן וערמונית מוגדלת

יש לי דלקת חריפה בשלפוחית השתן כבר כמה ימים. יש לי חבר שסבל מזה גם ואחרי זה גילו לו ערמונית מוגדלת. רציתי לדעת אם יש קשר בין שני הדברים והאם זה יכול לקרות גם לי?שאלות נוספות בנושא: דלקת בשלפוחית השתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אי נעימות בקצה הפין ניתוח ערמונית בלייזר מתן שתן טמסולוסין טפטוף לאחר מתן שתן תרופה אבודרט אוראופלזמה פרבום חיובי קרי לילה גודל בלוטת הערמונית בנושא הערמונית גודל הערמונית ערמונית מעט מוגדלת ברכיתרפיה הטיפול stereo tactic שארית שתן שלום אני בן 19 טיפולי קרינה לסרטן ערמונית שלפוחית רגיזה אולטראסאונד כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל מה הטיפול הנכון אבנים בכליות בצקת האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. טיפול בלייזר דלקת כרונית של הערמונית קושי בהשתנה קריש דם בודד בשתן. המשך שאלה למחלת מין לחוץ PARVUM-PCR ערמונית מוגדלת הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין אשך דלקת באשך מתן שתן בלילה דלקת בדרכי השתן דלקת בדרכי השטן ערמונית/שלפוחית השתן בלוטת הערמונית טיפול סרטן הערמונית נפח ערמונית שימוש בתרופות פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה דואדרט ניתוח ערמונית צריבה בעת מתן שתן שתן בלילה אוראופךזמה האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות?