דלקת בשלפוחית השתן


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: דלקת בשלפוחית השתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » דלקת בשלפוחית השתן


25/10/2015

כדור נוסף לקסטרל גם כדור אוודרט

היתה לי דלקת בשלפוחית השתן בערך חודש ימים וזה השפיע לי על מתן שתן בתכיפות. עלי לציין שהpsa שלי הוא 6.1 .הלכתי לרופא אורולוג והוא המליץ לי לקחת בנוסף לכדור קסטרו שאני לוקח הוסיף לי אוודרט לקחת במשך 3 חודשים.אני לוקח את 2 הכדורים כבר חודש ימים ואני מרגיש טוב במתן השתן.אני רוצה להפסיק לקחת אתה אוודרט כי כתוב שזה מגדיל את השדיים ועלול לעשות סרטן בערמונית. האם אני עושה טוב שאני מפסיק לקחת אתה אוודרט או להמשיך.

פרופ' חיים מצקין

מציע שתשאל את האורולוג שרשם לך את התרופה. בעיקרון הגדלת שדיים הוא תופעה לא שכיחה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
15/09/2015

דלקת בשלפוחית השתן

היתה לי דלקת בשלפוחית השתן עם חום גבוהה 39.9. עשו לי בדיקת שתן ובדיקות דם בבית חולים תל השומר, ונתנו לי אנטיביוטיקה ל5 ימים הדלקת לא עברה כי היתה לי צריבה חזקה במתן השתן. רופאת המשפחה נתנה לי עוד אנטיביוטיקה ל 5 ימים נוספים. סיימתי את האנטיביוטיקה ועדיין שורף לי במתן השתן. עכשיו יש לי תופעה חדשה יורד לי ריר מהפין לפני מתן השתן. אודה לכם על תשובה מהירה מה עלע לעשות.

פרופ' חיים מצקין

ראשית דלקת עשויה להימשך יותר זמן משר הצורך בנטילת אנטייוטיקה. לוקח לתרופה זמן לעבוד ולגוף להגיב.

הופעת "ריר" מציינת אולי דלקת בשופכה-צינורית השתן המצריכה תרביות נוספות לגילוי המקור. יחסי מין לא מוגנים יכולים לעיתים להיות מקו לזיהום כזה. או שעדיין זה בגדר התגובה הסבירה לדלקת החריפה שהייתה לך. מבלי לבדוק קשה לומר יותר מכך.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב
12/06/2013

דלקת בשלפוחית השתן וערמונית מוגדלת

יש לי דלקת חריפה בשלפוחית השתן כבר כמה ימים. יש לי חבר שסבל מזה גם ואחרי זה גילו לו ערמונית מוגדלת. רציתי לדעת אם יש קשר בין שני הדברים והאם זה יכול לקרות גם לי?שאלות נוספות בנושא: דלקת בשלפוחית השתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דואדארט ביופסיה ערמונית אורודינמיקה מורכבת האם יש לאבא שלי סרטן? כאב באשך ימין דלקת הערמונית דרכי השתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה קושי במתן שתן אבודארט קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. דלקת הערמונית כרונית תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית בעיה במתן שתן מתן שתן סיאליס ניתוח ערמונית מעקב פעיל אצירת שתן! ויטלי סרטן בערמונית הטיפול stereo tactic שארית שתן של 850 סמ"ק כאבים טיפול מונע טיפול באבודרט האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? בדיקת PSA מה הטיפול הנכון קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת טיפול בדאודרט טיפול בסרטן הערמונית גמילה מקטטר האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? דם בשתן UREA.PARVUM-PCR - חיובי דואודארט אוראופלזמה פרבום חיובי זרע ureaplasma ureal pcr - detected ערכי PSA איבר מין שלפוחית רגיזה דלקת בערמונית טיפול בפרוסטטה בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית טפטוף לאחר מתן שתן PARVUM-PCR סרטן הפרוסטטה מחלת מין