דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)


14/02/2017

דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

ד”ר שטרנברג שלום,
אבי בן 84. לפני למעלה משבועיים עבר בבילינסון צנתור ולפני כשבוע טיפול באחד משסתומי הלב. הטיפולים עברו בהצלחה אבל אז התגלה שבעקבות החדרת הקטטר יש דימום בשתן.

האורולוג לא התרגש. הטענה היא כי הערמונית מוגדלת ועל כן נפצעה. החלו בשטיפות של השלפוחית על מנת שלא יווצרו קרישים ובציפיה שהפצע ייקרש בהדרגה (תוך כדי שטיפות?). לשם כך גם הפסיקו את תרופות מדללי הדם שאבי מקבל. במהלך ימים אלה הוא עבר כאבים בלתי רגילים עד שהחליפו לו לצינורית רחבה יותר ושטפו ידנית את השלפוחית מקרישי דם. כעבור שלושה ימים הוחלט שאין מנוס מלבצע ניתוח ציסטוסקופיה על מנת לצרוב את הפציעה.
הניתוח היה אתמול אבל כבר בערב ראיתי שהדימום בעצם לא נפסק וכמעט ואין הבדל. כעת מדברים על המשך שטיפה רציפה והמתנה ואם לא ייפסק אז ישקלו ניתו הסרת רקמת הפרוסטטה.
אבי התאשפז בשל בעיה חמורה שלשמחתי נפתרה אך נראה שבשל פרוצדורה אורולוגית נילווית מצבו מסתבך ואני תוהה אם יש אפשרוות אחרות שהאורולוג בבילינסון מחמיץ. אודה לך מאוד אם תשיב לי בהקדם ואם אוכל להתייעץ איתך

עודד שלום,

עושה רושם שאביך מקבל את הטיפול הנכון והתואם את מצבו. הופעת דימום לאחר החדרת קטטר בגברים עם ערמונית מוגדלת יכולה לגרום לדימום, אשר לרוב מטופל שמרנית (קטטר ושטיפות) עם סיכוי גבוה להצלחה. עם זאת, לעיתים טיפול זה אינו מצליח ואז השלב הבא הינו ציסטוסקופיה בהרדמה ןוצריבה של מקורות הדימום. גם לשיטה זו אחוזי הצלחה גבוהים אך לא מושלמים. במקרה שנסיון הצריבה נכשל ישנן אפשרויות טיפוליות נוספות שונות.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דואודרט דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית אולטראסאונד דם בשתן סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית אוראופךזמה שלפוחית רגיזה תרופה דואודרט צריבה בשתן דואודארט הגדלה של הערמונית גמילה מקטטר תרופת דואודרט התרופה דואודרט תכיפות בשתן דואורט דלקת כרונית של הערמונית דלקת בשלפוחית השתן דאודורט אופירה הגדלה שפירה של הערמונית? קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. אוראופלזמה פרבום חיובי שלום אני בן 19 אורודינמיקה מורכבת כדור דואודרט הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דלקת כרונית בערמונית בן 21 טיפול בדאודרט פגיעה בערמונית הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? טיפות שתן לאחר מתן שתן הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טפטוף לאחר מתן שתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין השפעות כדור דאודורט שארית שתן של 850 סמ"ק הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט האם יש לאבא שלי סרטן? לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין כאבים בערמונית קריש דם בודד בשתן. ביטוח בריאות תופעות לוואי בנטילת דואודרט ערמונית/שלפוחית השתן

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לקיחת דואודרט ותופעות לוואי דואורט דלקת כרונית בערמונית בן 21 שתן מרובה מחלת מין לחוץ דלקת בדרכי השטן כאב בפין קושי בהשתנה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין תסמונת כאב האגן הכרוני אופירה קריש דם בודד בשתן. מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ תכיפות בשתן טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור פגיעה בערמונית אבודארט סרטן ערמונית אי נעימות בקצה הפין פרוסטטה דרכי השתן צריבה בשתן ברכיתרפיה הופעת דם בעת מתן זרע המשך שאלה למחלת מין לחוץ סרטן הפרוסטטה קריש טיפול בלייזר שימוש בתרופות כדור cialis 5 מ"ג סרטן הערמונית תורשתי ? טיפול בסרטן הערמונית U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי ניתוח חוזר בנושא הערמונית תופעות לוואי בנטילת דואודרט סרטן הערמונית חוזר ureaplasma ureal pcr - detected מתן שתן דחוף ביופסיה לערמונית אשכים בריחת שתן ערכי PSA האם כדאי לעשות ניתוח בצקת לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה טפטוף שתן תרבית