דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)


14/02/2017

דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

ד”ר שטרנברג שלום,
אבי בן 84. לפני למעלה משבועיים עבר בבילינסון צנתור ולפני כשבוע טיפול באחד משסתומי הלב. הטיפולים עברו בהצלחה אבל אז התגלה שבעקבות החדרת הקטטר יש דימום בשתן.

האורולוג לא התרגש. הטענה היא כי הערמונית מוגדלת ועל כן נפצעה. החלו בשטיפות של השלפוחית על מנת שלא יווצרו קרישים ובציפיה שהפצע ייקרש בהדרגה (תוך כדי שטיפות?). לשם כך גם הפסיקו את תרופות מדללי הדם שאבי מקבל. במהלך ימים אלה הוא עבר כאבים בלתי רגילים עד שהחליפו לו לצינורית רחבה יותר ושטפו ידנית את השלפוחית מקרישי דם. כעבור שלושה ימים הוחלט שאין מנוס מלבצע ניתוח ציסטוסקופיה על מנת לצרוב את הפציעה.
הניתוח היה אתמול אבל כבר בערב ראיתי שהדימום בעצם לא נפסק וכמעט ואין הבדל. כעת מדברים על המשך שטיפה רציפה והמתנה ואם לא ייפסק אז ישקלו ניתו הסרת רקמת הפרוסטטה.
אבי התאשפז בשל בעיה חמורה שלשמחתי נפתרה אך נראה שבשל פרוצדורה אורולוגית נילווית מצבו מסתבך ואני תוהה אם יש אפשרוות אחרות שהאורולוג בבילינסון מחמיץ. אודה לך מאוד אם תשיב לי בהקדם ואם אוכל להתייעץ איתך

עודד שלום,

עושה רושם שאביך מקבל את הטיפול הנכון והתואם את מצבו. הופעת דימום לאחר החדרת קטטר בגברים עם ערמונית מוגדלת יכולה לגרום לדימום, אשר לרוב מטופל שמרנית (קטטר ושטיפות) עם סיכוי גבוה להצלחה. עם זאת, לעיתים טיפול זה אינו מצליח ואז השלב הבא הינו ציסטוסקופיה בהרדמה ןוצריבה של מקורות הדימום. גם לשיטה זו אחוזי הצלחה גבוהים אך לא מושלמים. במקרה שנסיון הצריבה נכשל ישנן אפשרויות טיפוליות נוספות שונות.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: דימום בשתן לאחר החדרת קטטר כחלק מפרוצדורה של צינתור לב (ללא קשר לטיפול בערמונית או השלפוחית)

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דואודרט דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית אולטראסאונד דם בשתן סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית אוראופךזמה שלפוחית רגיזה תרופה דואודרט צריבה בשתן דואודארט הגדלה של הערמונית גמילה מקטטר תרופת דואודרט התרופה דואודרט תכיפות בשתן דואורט דלקת כרונית של הערמונית דלקת בשלפוחית השתן דאודורט אופירה הגדלה שפירה של הערמונית? קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. אוראופלזמה פרבום חיובי שלום אני בן 19 אורודינמיקה מורכבת כדור דואודרט הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דלקת כרונית בערמונית בן 21 טיפול בדאודרט פגיעה בערמונית הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? טיפות שתן לאחר מתן שתן הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טפטוף לאחר מתן שתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין השפעות כדור דאודורט שארית שתן של 850 סמ"ק הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט האם יש לאבא שלי סרטן? לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין כאבים בערמונית קריש דם בודד בשתן. ביטוח בריאות תופעות לוואי בנטילת דואודרט ערמונית/שלפוחית השתן

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הגדלת ערמונית בלוטת הערמונית טמסולוסין הטיפול stereo tactic דלקת בפרוסטטה ? ויטלי בעיות פרוסטטה תופעות לוואי בנטילת דואודרט מעקב פעיל הגדלה שפירה של הערמונית? מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ אוראופלזמה פרבום חיובי הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט שלפוחית רגיזה ערכי PSA ומה משמעותם תסמונת כאב האגן הכרוני כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה מתן שתן דחוף לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין דם בזרע האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? ביופסיה של הערמונית שפיכה מוקדמת הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל גמירה הופעת דם בעת מתן זרע PARVUM-PCR איזה טיפול וש לסרטן הערמונית כדור דואודרט פרמקסון 160 מ"ג רוסטטה אשך בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית בדיקת הערמונית טיפול בפרוסטטה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין טיפול סרטן הערמונית דלקת ערמונית טיפות שתן לאחר מתן שתן נפח ערמונית המשך שאלה למחלת מין לחוץ פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה דלקת בדרכי השתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה גודל בלוטת הערמונית דואדרט דרכי השתן אופירה סיאליס