דחיפות מתן שתן


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: דחיפות מתן שתן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » דחיפות מתן שתן


31/03/2016

דחיפות מתן שתן

אני בן 59 עשיתי בדיקות דם הpsa היה 6.38 פנית לאורולוג שהמליץ לי לקחת אנטיביוטיקה מסוג ciprodex 500 mg במשך 10 ימים 2 ליום. במהלך התקופה לא לרכוב על אופניים לא קיום יחסים. בסיום לעשות בדיקה דם, ורק לאחר מכן אם חלילה לא יהיה שינוי, אז לעשות בדיקות מעמיקות יותר, ברצוני לציין שאני רוכב אופני כביש כמעט באופן קבוע עד כדי 8 שעות בשבוע , פניתי לבדיקה משום שיש לי דחיפות של שתן, פעם פעמיים בלילה ,ובזמן הרכיבה (בבקרים מוקדם) במהלך הים מתן השן סביר יחסית .נ.ב מאז ומתמיד מגיל צעיר מאוד (נער) הרבתי מתן שתן תודה

מוסה שלום,

רמת PSA של 6.38 בגיל 59 היא רמה לא תקינה. במידה ורמת ה PSA לא יורדת באופן דרמטי בבדיקה החוזרת יש אכן צורך בבירור עם ביופסיית ערמונית.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: דחיפות מתן שתן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

קושי בהשתנה טפטוף שתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית גודל בלוטת הערמונית אבודארט בעיה במתן שתן מה הטיפול הנכון בנושא הערמונית דלקת הערמונית כרונית ביופסיה ערמונית אבנים בשלפוחית קושי במתן שתן מעקב פעיל תופעות לוואי בנטילת דואודרט תרבית הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט אצירת שתן! PARVUM-PCR כדור דואודרט אשכים כאב בפין קרי לילה ביטוח בריאות קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין סרטן הערמונית חוזר ויטלי בעיות בזקפה דאודורט ברכיתרפיה סרטן הפרוסטטה דלקת בפרוסטטה ? מתן שתן בלילה psa לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין איזה טיפול וש לסרטן הערמונית צריבה בעת הטלת זרע הגדלה שפירה של הערמונית? תרופה אבודרט דלקת בדרכי השטן הטיפול stereo tactic דואדארט UREA.PARVUM-PCR - חיובי דלקת בערמונית PSA גבוה U.UREAL/PARVUM-PCR האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? הגדלת ערמונית האם יש לאבא שלי סרטן?