דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה


10/08/2017

דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

שלום
בן 68, ברקע מעקב נפרולוג בהגדרה של מחלת כליה ברמה נמוכה קריאטינין 1.2_1.3
אבנים אורטים , יל’ד מאוזן,
בגלל השתנה 1-2 בליחה מקבל אומניקס ולאחרונה המליץ האורולוג על דואודרט . אני חושש מתוםעת הלוואי של פגיעה בזיקפה ולכן התיעצתי גם לגבי ניתוח ערמונית (60 גרם, שפירה) בשיטת האידוי. שואל מה היתרון שח דואודרט על אומניקס ומתי כגאי לדרוח הניתוח?
תודה

שלי שלום,

ממליץ שתפגש עם אורולוג לשיחה מפורטת על יתרונות וחסרונות כל שיטת טיפול. באופן עקרוני, לרוב מקובל למצות את אפשרויות הטיפול התרופתי לפני התקדמות לטיפול ניתוחי.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מחלת מין U.UREAL/PARVUM-PCR שפיכה מוקדמת חימום הערמונית גודל בלוטת הערמונית זרע אחרי שתן בעיות זיקפה הטיפול stereo tactic דואדארט פרוסטטה מוגדלת קושי בהשתנה סרטן בערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. שתן מרובה ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי צריבה בעת הטלת זרע ניתוח ערמונית דלקת בערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? טמסולוסין ביופסיה של הערמונית הגדלת ערמונית המשך שאלה למחלת מין לחוץ דלקת בפרוסטטה ? שלום אני בן 19 מה הטיפול הנכון דלקת כרונית בערמונית בעיה במתן שתן ביופסייה לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין הסרת אשכים דרכי השתן בצקת ערכי PSA ומה משמעותם קרי לילה שארית שתן סיאלס 5 מג פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה ברכי תרפיה בערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית בנושא הערמונית כדור cialis 5 מ"ג קריש תרופה דואודרט מתן שתן דחוף אשכים קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה תסמונת כאב האגן הכרוני