דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה


10/08/2017

דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

שלום
בן 68, ברקע מעקב נפרולוג בהגדרה של מחלת כליה ברמה נמוכה קריאטינין 1.2_1.3
אבנים אורטים , יל’ד מאוזן,
בגלל השתנה 1-2 בליחה מקבל אומניקס ולאחרונה המליץ האורולוג על דואודרט . אני חושש מתוםעת הלוואי של פגיעה בזיקפה ולכן התיעצתי גם לגבי ניתוח ערמונית (60 גרם, שפירה) בשיטת האידוי. שואל מה היתרון שח דואודרט על אומניקס ומתי כגאי לדרוח הניתוח?
תודה

שלי שלום,

ממליץ שתפגש עם אורולוג לשיחה מפורטת על יתרונות וחסרונות כל שיטת טיפול. באופן עקרוני, לרוב מקובל למצות את אפשרויות הטיפול התרופתי לפני התקדמות לטיפול ניתוחי.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: דואודרט או אומניקס? ניתוח turp לטיפול בהגגחה שפירה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תרופה דואודרט ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי בעיות בזקפה דלקת כרונית בערמונית בן 21 מחלת מין לחוץ אוראופלזמה פרבום חיובי הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. צריבה בעת מתן שתן ביופסיה שארית שתן טפטוף לאחר מתן שתן הגדלת הערמונית בעיות זיקפה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין הגדלה של הערמונית כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל המשך שאלה למחלת מין לחוץ אולטראסאונד אורודינמיקה מורכבת האם יש לאבא שלי סרטן? דואדארט הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp שפיכה מוקדמת PARVUM-PCR PSA גבוה קרי לילה חימום הערמונית דלקת בשלפוחית השתן סרטן בלוטת הערמונית ערמונית מוגדלת ושארית שתן ציסטוסקופיה UREA.PARVUM-PCR - חיובי ביופסיה לערמונית רמות PSA גבוהות מה הטיפול הנכון דלקת בדרכי השטן ניתוח חוזר בדיקת PSA שארית שתן של 850 סמ"ק טיפול בסרטן הערמונית אופירה כאב באגן ערמונית מוגדלת הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט אבנים בכליות פרוסטטה ופוריות טיפות זרע אחרי שתן כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה קריש דם בודד בשתן. בריחת שתן