דואדארט


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: דואדארט

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » דואדארט


23/05/2016

דואדארט

אני לוקח 4 חודשים ומרגיש מצוין קם פעם בלילה,אבל הרופא אמר שאקח את הכדור בלילה לעומת זאת יש לי חבר אותו כדור הרופא אמר ביום,מה השוני.

יצחק שלום,

אין שוני. כדור הדואודרט נלקח פעם ביום (מנה בודדת פעם ב 24 שעות). מומלץ לקחת את הכדור על קיבה מלאה (עם האוכל או מיד אחריו) מכיוון שנטילה על קיבה מלאה משפרת את הספיגה והיעילות של אחד משני המרכיבים של תרופה זו. ולכן, ניתן לקחת את התרופה עם בכל שעה ללא השפעה על יעילות הטיפול.

מכיוון שאחת מתופעות הלוואי של התרופה היא ירידת לחץ דם עם תחושת סחרחורת ואף קדם עילפון, ממליצים רופאים רבים ליטול את התרופה עם ארוחת הערב כך שאם המטופל סובל מתופעת לוואי זו הוא יכול להשכב במיטה עד שתחלוף ההשפעה. נטילה של התרופה בבוקר עלולה לגרום לתופעות אלו בזמן שהמטופל בעבודה ולהפריע למהלך יומו. זוהי הסיבה שחלק מהרופאים ממליצים ליטול את התרופה בערב.

חשוב לציין שבמידה ואתה נוטל את התרופה כבר 4 חודשים ללא תופעות לוואי כאלו הסיכוי שהן יופיעו כעת הן נמוכות מאוד ולכן אין צורך בשינוי שעת נטילת הטיפול.
צוות האתר
25/06/2015

הגדלת פרוסטטה

שלום!
אני בן 64 וכבר כמה שנים יש לי פרוסטטה מוגדלת (שפיר).
בזמן אחרון (שנה-שנה וחצי) זרם השטן אצלי חלש למרות שאני נוטל תרפה דואדארט. במהלך היום זה לא מפריע (4-5 פעמים),אבל בלילה אני קם 2-3 פעמים וזה מאוד לא נוח.
מומלץ לי ע”י רופא לקחת בנוסף תרופה טולטרודין,אבל אני חושש שזה יגרום לעצירת שטן חריפה עם טיפול בקטטר.

השאלה עם החשש שלי מוצדק ואם לא-האם אפשר לקחת 2 תרופות (דואדרט וטולטרודין) בו-זמנית בערב.
תודהשאלות נוספות בנושא: דואדארט

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מתן שתן בלילה מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ תרופה דואודרט דלקת כרונית של הערמונית אוראופלזמה פרבום חיובי דסמופרסין הסרת אשכים דלקת בדרכי השטן הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה איזה טיפול וש לסרטן הערמונית סיאליס ערמונית מוגדלת מתן שתן מרובה אי נעימות בקצה הפין תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית קריש דם בודד בשתן. טמסוליסין תופעות לוואי UREA.PARVUM-PCR - חיובי כאבים ביופסיה כריתת ערמונית שפירה טפטוף שתן פרוסטטה מוגדלת תכיפות בשתן דם בשתן כאב באשך ימין אני לחוץ האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? גודל ערמונית זיבה פרוסטטה ערכי PSA ומה משמעותם צריבה בשתן רמות PSA גבוהות ביטוח בריאות תופעות לוואי בנטילת דואודרט Free PSA הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ביופסייה שארית שתן אבודרט ערכי PSA טיפול בפרוסטטה בדיקת PSA סרטן הערמונית סרטן הפרוסטטה הגדלת ערמונית כדורcialis 50mg