ג'ולה ברקטום בזמן זיקפה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ג'ולה ברקטום בזמן זיקפה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ג'ולה ברקטום בזמן זיקפה


14/05/2015

ג’ולה ברקטום בזמן זיקפה

שלום רב,

בשבועות האחרונים יש לי מן תחושב מוזרה בזמן שהפין במצב של זיקפה, אני מרגיש כמו ג’ולה ברקטום מהדופן הפנימי, לא יודע אם זה קשור לערמונית או לרקטום, אך הג’ולה הזאת נעלמת כשמצב הזיקפה חולף. התחושב היא כאילו עצם קטן כלשהו “תקוע” שם.
האם יש סיבה לדאגה? מה יכולים להיות הגורמים לתסמין הנ”ל? (יכול להיות שמדובר בטחור פנימי או משהו בסגנון?, בעבר היו לי מס’ מקרים של טחורים).

תודה רבה.

פרופ' חיים מצקין

לא בדיוק יודע מה זה. מצריך בדיקה של אורולוג או כירורג העוסק באזור פי הטבעת.

לא מוצא סיבה לדאגה אבל מצריך בדיקה והתיחסות


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: ג'ולה ברקטום בזמן זיקפה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אוראופלזמה פרבום חיובי ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה כריתת ערמונית שפירה צריבה בעת הטלת זרע האם כדאי לעשות ניתוח ערכי PSA ומה משמעותם ערמונית/שלפוחית השתן אבנים בכליות איזה טיפול וש לסרטן הערמונית בלוטת הערמונית אבודרט תרופת דואודרט פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה גודל בלוטת הערמונית זרע מתן שתן מרובה בלוטת הערמונית בנפח אצירת שתן! זרע אחרי שתן UTI חוזרים ונשנים טיפול בלייזר ערמונית מוגדלת כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית פרמקסון 160 מ"ג תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית טיפולי קרינה לסרטן ערמונית U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי כאבים אשך טיפות שתן לאחר מתן שתן רוסטטה כאב באשך ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי ניתוח ערמונית בלייזר טיפול מונע ביטוח בריאות ביופסיה לערמונית סרטן הפרוסטטה ניתוח חוזר הגדלת הערמונית טיפול בפרוסטטה מה הטיפול הנכון גודל ערמונית כאב באגן דלקת בשלפוחית השתן ערכי PSA תרופה אבודרט מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ פציעת הערמונית