גאווה אנושית.


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: גאווה אנושית.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » גאווה אנושית.


12/04/2015

גאווה אנושית.

לפרופסור מצקין ברשותך: אני ממש גאה ברופאים כמוך וזו לא רק גאווה אנושית ומעבר לכך גאווה לאומית על היעוץ והתשובות אשר ניתנות על ידך אני אומר הלוואי ש-50% מרופאי ישראל היום כמוך .רובם לא כל כך רוצים .והם ישר מדברים בשפה אחרת ממך רק כסף ממש זה ביזוי הרפואה בישראל. ואשר אתה מר מצקין כפרופסור בנושא האורולוגיה אתה ממש משמש דוגמה ומען יראו וילמדו מה זה אנושיות מפרופסור כמוך לו היו נותנים לי במה הייתי הולך על כל הקופה ומפרסם זאת יש בך אנושיות ואתה פונה ומדבר בגובה העיניים של המטופל והפונה אליך כאחד. יש לי רק שאלה? האם כבודו מקבל גם מקופת חולים מכבי?

פרופ' חיים מצקין

שלום לך

אני יועץ על של קופת חולים "מכבי". ככזה אני מקבל חולים פרטיים במרפאתי גובה 1000 ש"ח והקופה מחזירה תמורת חשבונית המס-קבלה סכום של 622 ש"ח ישירות לחולה.

שמח לסייע.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: גאווה אנושית.

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? כדור דואודרט תכיפות בשתן סיאליס דואדרט דואודרט הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית ביופסיה הגדלת הערמונית סרטן בלוטת הערמונית תכיפות במתן שתן UREA.PARVUM-PCR - חיובי כדורcialis 50mg טמסוליסין תופעות לוואי לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור כלמידיה בריחת שתן שארית שתן בדיקת הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ? פרוסטטה גמירה ציסטוסקופיה בנושא הערמונית כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל דלקת כרונית בערמונית בן 21 דרכי השתן בדיקת PSA סרטן ערמונית אני לחוץ מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ psa מה הטיפול הנכון פרמקסון 160 מ"ג בלוטת הערמונית בנפח הגדלת פרוסטטה אי נעימות בקצה הפין אופירה דלקת ערמונית פגיעה בערמונית אורודינמיקה מורכבת בעיה במתן שתן התרופה דואודרט כאב באשך טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית פירמגון ואנטיביוטיקה מחלת מין בעיות זיקפה