בריחת שתן וקם בלילה כ-3-4 פעמים


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בריחת שתן וקם בלילה כ-3-4 פעמים

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בריחת שתן וקם בלילה כ-3-4 פעמים


10/04/2015

בריחת שתן וקם בלילה כ-3-4 פעמים

אני משתמש בכדורי קסטרל 10xl למניעת בריחת השתן ולמניעת תדירות השכמה בגלל ריבוי הפעמים בלילה בעבר השתמשתי ב-אומניק אוקאס 0.4 וזה לא עזר לי במיוחד ולאחרונה אני משתמש ב-קסטרל ואני קם פחות בלילה למתן שתן אבל הבעיה לא נפתרה לי כליל יש לי בריחת שתן כאילו נשאר לי בשופחה עוד שתן .יצויין שאני בגיל 74 ובריא ברוך השם לחץ דם והכל בסדר ברוך השם.לאחרונה המליץ לי ואמר לי חבר שהוא משתמש ב -דואודרט האם כדאי לבקש מהרופא שמטפל בי את התרופה הזו ומה ההבדל? תודה וכל טוב לרופא המשיב .

פרופ' חיים מצקין

דואודרט מכילה אומניק. אם לא הייתה לך הטבה על אומניק אין הגיון רב לחזור לדואודרט.

מאידך אם יש לך ערמונית מוגדלת מעל 30-40 סמ"ק לפי  אולטראסאונד עדכני יש הגיון להוסיף על הקסטארל תרופה המכונה אבודרט (בסל התרופות החל מ1.2014) זו עשוייה להקטין את העערמונית ולשפר את מצבך בנוסף לקסאטראל.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: בריחת שתן וקם בלילה כ-3-4 פעמים

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תכיפות בשתן מעקב פעיל אני לחוץ מתן שתן קושי בהשתנה תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה אבנים בשלפוחית גמירה ויטלי ביופסיה ערמונית סרטן הפרוסטטה שארית שתן של 850 סמ"ק דואורט טיפות זרע אחרי שתן הגדלה של הערמונית הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט ערמונית מוגדלת ושארית שתן ערכי PSA אצירת שתן! ערמונית/שלפוחית השתן דלקת כרונית בערמונית גב ושתן נפח ערמונית מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ שלום אני בן 19 דלקת הערמונית סרטן בלוטת הערמונית הגדלת פרוסטטה טיפול באבודרט דלקת כרונית בערמונית בן 21 ערמונית מוגדלת מה הטיפול הנכון איבר מין זרע אחרי פיפי בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית בעיות זיקפה UREA.PARVUM-PCR - חיובי אופירה לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור פרוסטטיס דם בזרע דלקת בשלפוחית השתן בדיקת PSA אורודינמיקה מורכבת תרופות פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה ניתוח חוזר תרופה אבודרט איזה טיפול וש לסרטן הערמונית