בעיות של פרוסטטה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיות של פרוסטטה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיות של פרוסטטה


10/11/2013

בעיות של פרוסטטה

שלום, שמי רונן, בן 33. לאחרונה אני מרגיש נפיחות רבה באשכים ומעין תחושת גולה בתוך פי הטבעת אזור המפשעה. האשכים שלי לא נפוחים אבל משהו שם בהחלט לוחץ על כל האזור, בייחוד על צד ימין. האם יכול להיות שיש לי בעיה עם הפרוסטטה?

פרופ' חיים מצקין

לעיתים תחושה של נפיחות או מלאות באזור  כולל באזור פי הטבעת הוא בעקבות דלקת בערמונית-פרוסטטה ולעיתים בעקבות תהליך דלקתי בפי הטבעת.

יש בהחלט מקום להיבדק.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: בעיות של פרוסטטה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שתן בלילה ureaplasma ureal pcr - detected שארית שתן של 850 סמ"ק פירמגון ואנטיביוטיקה שלום אני בן 19 דלקת כרונית בערמונית בן 21 ביופסיה טיפול בפרוסטטה בעיות זיקפה סרטן הפרוסטטה קרי לילה זיבה קושי בהשתנה השפעות כדור דאודורט קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. טיפול מונע הסרת אשכים לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור מחלת מין לחוץ פרוסטטה חימום הערמונית כדורcialis 50mg ויטלי כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל מעקב פעיל תכיפות בשתן נפח ערמונית אבודארט הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין אי נעימות בקצה הפין שתן מרובה איבר מין מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ טיפול סרטן הערמונית בריחת שתן בלוטת הערמונית בנפח תרופה דואודרט כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט PARVUM-PCR דסמופרסין דלקת באשך ניתוח חוזר מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל ערמונית/שלפוחית השתן האם יש לאבא שלי סרטן? ביטוח בריאות אבנים בשלפוחית אני לחוץ אבנים בכליות