בעיות של פרוסטטה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיות של פרוסטטה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיות של פרוסטטה


10/11/2013

בעיות של פרוסטטה

שלום, שמי רונן, בן 33. לאחרונה אני מרגיש נפיחות רבה באשכים ומעין תחושת גולה בתוך פי הטבעת אזור המפשעה. האשכים שלי לא נפוחים אבל משהו שם בהחלט לוחץ על כל האזור, בייחוד על צד ימין. האם יכול להיות שיש לי בעיה עם הפרוסטטה?

פרופ' חיים מצקין

לעיתים תחושה של נפיחות או מלאות באזור  כולל באזור פי הטבעת הוא בעקבות דלקת בערמונית-פרוסטטה ולעיתים בעקבות תהליך דלקתי בפי הטבעת.

יש בהחלט מקום להיבדק.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: בעיות של פרוסטטה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דואדארט ביופסיה ערמונית פרמקסון 160 מ"ג אני לחוץ שימוש בתרופות הטיפול stereo tactic כאב בפין כאבים בערמונית דרכי השתן גמירה האם כדאי לעשות ניתוח דלקת הערמונית כרונית מיץ רימונים לקיחת דואודרט ותופעות לוואי דלקת ערמונית PSA גבוה דלקת באשך ניתוח ערמונית בלייזר כאב באשך ימין בצקת כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל דלקת הערמונית זרע שלפוחית רגיזה קושי בהשתנה האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? ביופסיה חימום הערמונית מתן שתן בדיקת PSA לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין רמות PSA גבוהות פרוסטטיטיס טפטוף שתן כאב באשך שתן מרובה ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי מעקב פעיל ערכי PSA סרטן הערמונית תורשתי ? טמסוליסין תופעות לוואי האם יש לאבא שלי סרטן? שלום אני בן 19 הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה צריבה בשתן ביופסיה של הערמונית ברכי תרפיה בערמונית UTI חוזרים ונשנים דואודרט