בעיות זקפה לאחר ניתוח ערמונית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיות זקפה לאחר ניתוח ערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיות זקפה לאחר ניתוח ערמונית


05/08/2013

בעיות זקפה לאחר ניתוח ערמונית

עברתי ניתוח ערמונית וחוויתי מספר רב של פעמים בעיות בזקפה. הרופא רשם לי ויאגרה, אך מסתמן כי היא לא עובדת ובעיות הזקפה עומדות על כנם. יש טיפול אחר לבעיות זקפה? למה הויאגרה לא עובדת?

פרופ' חיים מצקין

ראשית לא ברור איזה ניתוח עברת בערמונית.

אם ניתוח כריתה רדיקלי עקב סרטן, הפרעות בזיקפה הן שכיחות ומוערכות בכ50% מכלל המנותחים.

מקובל לתת תרופות ממשפחת הויאגרה לאחר ניתוח כזה וגם אם עדיין אינן עושות את מה שאתה מצפה להמשיך וליטול תקופה ארוכה.

הסיבה חפגיעה היא נזק עצבי-חיתוך בזמן ניתוח הכריתה. התגובה לויאגרה ודומיה היא עד שליש מהחולים שנפגעים. השאר צריכים פתרונות אחרים.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: בעיות זקפה לאחר ניתוח ערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ערמונית מוגדלת סרטן הערמונית דלקת בערמונית דלקת כרונית בערמונית בלוטת הערמונית סרטן ערמונית ניתוח ערמונית גודל הערמונית סרטן בערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית דלקת ערמונית הגדלת ערמונית גודל ערמונית ביופסיה לערמונית הגדלת הערמונית בעיות זיקפה בעיות פרוסטטה ניתוח חוזר דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית ערמונית מעט מוגדלת סרטן הערמונית חוזר ביופסיה ערמונית בנושא הערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? בעיות בזקפה בדיקת הערמונית נפח ערמונית הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכי תרפיה בערמונית גודל בלוטת הערמונית האם כדאי לעשות ניתוח האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דלקת כרונית בערמונית בן 21 פגיעה בערמונית דלקת הערמונית כרונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? טיפות שתן לאחר מתן שתן הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טפטוף לאחר מתן שתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין פציעת הערמונית ניתוח ערמונית בלייזר סרטן בלוטת הערמונית

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים