בעיה מינית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיה מינית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיה מינית


05/01/2016

בעיה מינית

אני ספורטאי בן 30 בן לשני ילדים . בחיים לא היה לי בעיה בחשק המיני או בעית זקפה . לפני כ 5 חודשים השתמשתי בכדורים להגדלת איבר המין אשר קניתי דרך האינטרנט היום אני רואה שינוי בצבע העור של איבר המין ורואה קווים לרוחב איבר המין ויש לי בעיה בחשק המיני ובעיות זקפה שאני לא יכול לקיים יחסי מין . אפילו אם יש זקפה , תוך דקה נעלמת אם אני לא אהיה מרוכז 100% . וגם אני לא מרגיש שהגוף שלי חם מאוד בזמן קיום יחסי מין . עשיתי בדיקות דם להורמונים . והתוצאות בסדר גמור . וגם הטוססטרון בסדר גמור .בדיקות שתן גם בסדר גמור. כבר עבר 4 חודשים ואני בקושי מקיים יחסי מין אפילו בעזרת הוויאגרה והסיאלס (שהציע לי האורולוג) אני מקיים יחסי מין אבל ללא חשק או הנאה ואפילו הזרע יוצא לי בצורה מוזרה כמו משהו קשיח ודביק . מה אני יכול לעשות ולמי לפנות ואם צריך ניתוח אני מוכן לזה רק שאחזור איך שהייתי .
תודה מראש

שלום ותודה על השאלה,

אין תרופה מוכחת מדעית אשר מגדילה את הפין ולכן התכשירים הנמכרים דרך האינטרנט במטרה זו הם תכשירים אשר אינם עומדים בסטנדרטים של ייצור תרופות (בדיקת יעילות, בדיקת איכות החומר וכו'). לאור זאת ומכיוון שלא ציינת איזה כדור נטלת אינני יודע מה הרכב הכדור ומה תופעות הלוואי האפשריות.

באשר לשינוי הצבע של הפין והירי'דה בחשק המיני, אני מציע שתבדק ע"י אורולוג בהקדם. כמו כן, ממליץ על הפסקת נטילת הטיפול במידה ועדיין לא עשית זאת.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: בעיה מינית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תופעות לוואי בנטילת דואודרט ערמונית מוגדלת רגישות באשכים קריש תסמונת כאב האגן הכרוני טיפול בפרוסטטה מיץ רימונים דואודרט שתן מרובה פגיעה בערמונית טפטוף לאחר מתן שתן הסרת אשכים פציעת הערמונית כדור דואודרט המשך שאלה למחלת מין לחוץ psa טיפות זרע אחרי שתן טיפול בלייזר בעיות בזקפה ביופסיה של הערמונית מתן שתן ניתוח ערמונית בלייזר בדיקת PSA טיפול סרטן הערמונית כאבים בערמונית גמירה סרטן הפרוסטטה הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט הטיפול stereo tactic ערמונית מעט מוגדלת אורודינמיקה מורכבת בעיות זיקפה שלפוחית רגיזה מחלת מין לחוץ ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה שארית שתן של 850 סמ"ק הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין סרטן הערמונית חוזר ביופסיה לערמונית תכיפות במתן שתן לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור הולדת צאצאים התרופה דואודרט סרטן ערמונית קושי במתן שתן סיאליס טמסוליסין תופעות לוואי דלקת כרונית של הערמונית חימום הערמונית ויטלי