בעיה מינית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיה מינית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיה מינית


05/01/2016

בעיה מינית

אני ספורטאי בן 30 בן לשני ילדים . בחיים לא היה לי בעיה בחשק המיני או בעית זקפה . לפני כ 5 חודשים השתמשתי בכדורים להגדלת איבר המין אשר קניתי דרך האינטרנט היום אני רואה שינוי בצבע העור של איבר המין ורואה קווים לרוחב איבר המין ויש לי בעיה בחשק המיני ובעיות זקפה שאני לא יכול לקיים יחסי מין . אפילו אם יש זקפה , תוך דקה נעלמת אם אני לא אהיה מרוכז 100% . וגם אני לא מרגיש שהגוף שלי חם מאוד בזמן קיום יחסי מין . עשיתי בדיקות דם להורמונים . והתוצאות בסדר גמור . וגם הטוססטרון בסדר גמור .בדיקות שתן גם בסדר גמור. כבר עבר 4 חודשים ואני בקושי מקיים יחסי מין אפילו בעזרת הוויאגרה והסיאלס (שהציע לי האורולוג) אני מקיים יחסי מין אבל ללא חשק או הנאה ואפילו הזרע יוצא לי בצורה מוזרה כמו משהו קשיח ודביק . מה אני יכול לעשות ולמי לפנות ואם צריך ניתוח אני מוכן לזה רק שאחזור איך שהייתי .
תודה מראש

שלום ותודה על השאלה,

אין תרופה מוכחת מדעית אשר מגדילה את הפין ולכן התכשירים הנמכרים דרך האינטרנט במטרה זו הם תכשירים אשר אינם עומדים בסטנדרטים של ייצור תרופות (בדיקת יעילות, בדיקת איכות החומר וכו'). לאור זאת ומכיוון שלא ציינת איזה כדור נטלת אינני יודע מה הרכב הכדור ומה תופעות הלוואי האפשריות.

באשר לשינוי הצבע של הפין והירי'דה בחשק המיני, אני מציע שתבדק ע"י אורולוג בהקדם. כמו כן, ממליץ על הפסקת נטילת הטיפול במידה ועדיין לא עשית זאת.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: בעיה מינית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ביטוח בריאות טמסולוסין סיאליס זרע אחרי שתן בלוטת הערמונית בנפח הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp טפטוף שתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה סרטן בערמונית דלקת באשך פירמגון ואנטיביוטיקה טיפול באבודרט האם יש לאבא שלי סרטן? מתן שתן טיפול סרטן הערמונית גב ושתן ביופסייה שלפוחית רגיזה דלקת הערמונית הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין הטיפול stereo tactic מתן שתן דחוף תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית מתן שתן מרובה Free PSA סרטן הפרוסטטה כלמידיה בעיה במתן שתן תכיפות בשתן האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? גודל ערמונית אבנים בכליות UTI חוזרים ונשנים קרי לילה הגדלה של הערמונית טמסוליסין תופעות לוואי בדיקת PSA כדור cialis 5 מ"ג תרופות מיץ רימונים קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת טיפות זרע אחרי שתן האם כדאי לעשות ניתוח שארית שתן של 850 סמ"ק ureaplasma ureal pcr - detected דלקת כרונית של הערמונית טיפול בסרטן הערמונית פרוסטטיטיס הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן רוסטטה