בעיה מינית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בעיה מינית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בעיה מינית


05/01/2016

בעיה מינית

אני ספורטאי בן 30 בן לשני ילדים . בחיים לא היה לי בעיה בחשק המיני או בעית זקפה . לפני כ 5 חודשים השתמשתי בכדורים להגדלת איבר המין אשר קניתי דרך האינטרנט היום אני רואה שינוי בצבע העור של איבר המין ורואה קווים לרוחב איבר המין ויש לי בעיה בחשק המיני ובעיות זקפה שאני לא יכול לקיים יחסי מין . אפילו אם יש זקפה , תוך דקה נעלמת אם אני לא אהיה מרוכז 100% . וגם אני לא מרגיש שהגוף שלי חם מאוד בזמן קיום יחסי מין . עשיתי בדיקות דם להורמונים . והתוצאות בסדר גמור . וגם הטוססטרון בסדר גמור .בדיקות שתן גם בסדר גמור. כבר עבר 4 חודשים ואני בקושי מקיים יחסי מין אפילו בעזרת הוויאגרה והסיאלס (שהציע לי האורולוג) אני מקיים יחסי מין אבל ללא חשק או הנאה ואפילו הזרע יוצא לי בצורה מוזרה כמו משהו קשיח ודביק . מה אני יכול לעשות ולמי לפנות ואם צריך ניתוח אני מוכן לזה רק שאחזור איך שהייתי .
תודה מראש

שלום ותודה על השאלה,

אין תרופה מוכחת מדעית אשר מגדילה את הפין ולכן התכשירים הנמכרים דרך האינטרנט במטרה זו הם תכשירים אשר אינם עומדים בסטנדרטים של ייצור תרופות (בדיקת יעילות, בדיקת איכות החומר וכו'). לאור זאת ומכיוון שלא ציינת איזה כדור נטלת אינני יודע מה הרכב הכדור ומה תופעות הלוואי האפשריות.

באשר לשינוי הצבע של הפין והירי'דה בחשק המיני, אני מציע שתבדק ע"י אורולוג בהקדם. כמו כן, ממליץ על הפסקת נטילת הטיפול במידה ועדיין לא עשית זאת.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: בעיה מינית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שתן בלילה אי נעימות בקצה הפין אורודינמיקה מורכבת ערכי PSA פרוסטטה ופוריות כאבים בערמונית תרופה דואודרט כאבים האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דלקת בשלפוחית השתן אולטראסאונד כדורcialis 50mg האם כדאי לעשות ניתוח טמסולוסין בעיות זיקפה ביופסייה סיאליס לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין דאודורט דלקת כרונית בערמונית מתן שתן מרובה UREA.PARVUM-PCR - חיובי סרטן בלוטת הערמונית U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי שימוש בתרופות שלפוחית רגיזה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין פירמגון ואנטיביוטיקה ביופסיה ערמונית לקיחת דואודרט ותופעות לוואי פציעת הערמונית שתן מרובה פרוסטטיס כאב בפין כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל פרוסטטה פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה PSA גבוה שארית שתן של 850 סמ"ק סרטן ערמונית טיפות זרע אחרי שתן פרמקסון 160 מ"ג תרופת דואודרט ניתוח ערמונית בלייזר הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן טפטוף לאחר מתן שתן האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? דואדארט אשכים צריבה בעת הטלת זרע