במיוחד בלילה.


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: במיוחד בלילה.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » במיוחד בלילה.


09/01/2016

בעיה במתן שתן, במיוחד בלילה.

שלום רב. מזה שנה יש לי בעיה במתן השתן בלילה. הזרם חלש מאוד ועלי להתאמץ על מנת שאוכל להתרוקן. נבדקתי ע״י אורולוג, אשר נתן לי למשך חודש כדור יומי של Xatral 10mg. בU/S של דרכי השתן לא נמצאה פתולוגיה. לצערי, לאחר שנבדקתי שינית ע״י אורולוג, נאמר לי שהכל בסדר, למרות שאין שום הטבה במצבי. אודה לתשובה.

שלום ניר ותודה על שאלתך,

לאור הטיפול שניתן לך אני יוצא מנקודת הנחה שהאורולוג המטפל בך הגיע למסקנה שמקור תלונותיך בהגדלת ערמונית. במידה ואכן זו בעייתך הטיפול בהגדלת ערמונית מתחלק לגברים עם ערמונית קטנה (פחות מ 30-40 סמ"ק) ו PSA מתחת ל 1.5, אשר לרוב מקובל לטפל בהם בחוסם אלפא בלבד (כדוגמת XATRAL). לעומת זאת, גברים עם ערמונית גדולה מ 30-40 סמ"ק ו/או PSA גבוה מ 1.5 יהנו מטיפול משולב של חוסם אלפא ומעכב 5 אלפא רדוקטאז (AVODART). טיפול משולב זמין היום בצורך כדור בודד הנקרא DUODART וכולל את שני המרכיבים יחדיו.

במידה והטיפול עם XATRAL שיפר את תלונותיך יש להמשיך עם טיפול זה באופן קבוע. במידה והשיפור לא מספק ולפי סונר יש לך ערמונית גדולה ובמידה ויש לך בדיקת PSA מעל 1.5 אני ממליץ שתשוב לאורולוג שלך לשקול טיפול משולב.

במידה  וללא שיפור עם טיפול תרופתי מומלץ לשקול בירור סיבות אחרות לתלונותיך.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: במיוחד בלילה.

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הגדלת פרוסטטה סיאלס 5 מג דסמופרסין נפח ערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית כאבים שתן מרובה כאב באשך צריבה בעת הטלת זרע דלקת בשלפוחית השתן אשך אני לחוץ בצקת אצירת שתן! ערמונית מעט מוגדלת בדיקת הערמונית ניתוח ערמונית בלייזר הטיפול stereo tactic טיפול באבודרט דם בזרע דלקת בדרכי השטן ברכי תרפיה בערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? טמסולוסין דם בשתן פרוסטטיטיס ביטוח בריאות הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. טמסוליסין תופעות לוואי טיפות זרע אחרי שתן תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית בעיה במתן שתן סרטן הערמונית תורשתי ? לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור טיפול בפרוסטטה טיפול מונע אבנים בשלפוחית גודל הערמונית האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? השפעות כדור דאודורט ציסטוסקופיה כאב באשך ימין UREA.PARVUM-PCR - חיובי ערכי PSA ומה משמעותם תרופה דואודרט זרע אחרי פיפי ביופסיה שארית שתן של 850 סמ"ק ערכי PSA ניתוח ערמונית