במיוחד בלילה.


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: במיוחד בלילה.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » במיוחד בלילה.


09/01/2016

בעיה במתן שתן, במיוחד בלילה.

שלום רב. מזה שנה יש לי בעיה במתן השתן בלילה. הזרם חלש מאוד ועלי להתאמץ על מנת שאוכל להתרוקן. נבדקתי ע״י אורולוג, אשר נתן לי למשך חודש כדור יומי של Xatral 10mg. בU/S של דרכי השתן לא נמצאה פתולוגיה. לצערי, לאחר שנבדקתי שינית ע״י אורולוג, נאמר לי שהכל בסדר, למרות שאין שום הטבה במצבי. אודה לתשובה.

שלום ניר ותודה על שאלתך,

לאור הטיפול שניתן לך אני יוצא מנקודת הנחה שהאורולוג המטפל בך הגיע למסקנה שמקור תלונותיך בהגדלת ערמונית. במידה ואכן זו בעייתך הטיפול בהגדלת ערמונית מתחלק לגברים עם ערמונית קטנה (פחות מ 30-40 סמ"ק) ו PSA מתחת ל 1.5, אשר לרוב מקובל לטפל בהם בחוסם אלפא בלבד (כדוגמת XATRAL). לעומת זאת, גברים עם ערמונית גדולה מ 30-40 סמ"ק ו/או PSA גבוה מ 1.5 יהנו מטיפול משולב של חוסם אלפא ומעכב 5 אלפא רדוקטאז (AVODART). טיפול משולב זמין היום בצורך כדור בודד הנקרא DUODART וכולל את שני המרכיבים יחדיו.

במידה והטיפול עם XATRAL שיפר את תלונותיך יש להמשיך עם טיפול זה באופן קבוע. במידה והשיפור לא מספק ולפי סונר יש לך ערמונית גדולה ובמידה ויש לך בדיקת PSA מעל 1.5 אני ממליץ שתשוב לאורולוג שלך לשקול טיפול משולב.

במידה  וללא שיפור עם טיפול תרופתי מומלץ לשקול בירור סיבות אחרות לתלונותיך.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: במיוחד בלילה.

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית טיפול בדאודרט אי נעימות בקצה הפין דסמופרסין דלקת באשך ערמונית מוגדלת ושארית שתן שתן מרובה המשך שאלה למחלת מין לחוץ תופעות לוואי בנטילת דואודרט לקיחת דואודרט ותופעות לוואי טיפולי קרינה לסרטן ערמונית ביופסיה מחלת מין לחוץ נפח ערמונית טיפות שתן לאחר מתן שתן צריבה בעת הטלת זרע זרע אחרי שתן הגדלה שפירה של הערמונית? שלום אני בן 19 אצירת שתן! ביטוח בריאות שלפוחית רגיזה כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל UTI חוזרים ונשנים בלוטת הערמונית בלוטת הערמונית בנפח ביופסיה של הערמונית ניתוח ערמונית ברכי תרפיה בערמונית ויטלי ניתוח ערמונית בלייזר מתן שתן בלילה גודל ערמונית השפעות כדור דאודורט תכיפות בשתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה הולדת צאצאים PSA גבוה האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת הופעת דם בעת מתן זרע גמירה פרוסטטיס אופירה ביופסיה לערמונית סרטן בלוטת הערמונית קושי במתן שתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין בעיה במתן שתן