בדיקת שתן שעשיתי נמצא לא תקינה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בדיקת שתן שעשיתי נמצא לא תקינה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בדיקת שתן שעשיתי נמצא לא תקינה


13/06/2017

בדיקת שתן שעשיתי נמצא לא תקינה

שלום אני בחור ב38 לאחרונה עשיתי בדיקות כלליות שכללו גם שתן בבדיקות נמצא כי יש לי וירוס UREA.PRAVUM.PCR
לאחרונה שמתי לב לבעיה של טפטוף במתן שתן וגם אני נותן שתן בתדירות מאוד גבוה אני גם מתעורר בלילה לשירותים דבר שגורם לי אי נוחות כמו כן יש לי כאבים חזקים במותן שמאל הייתי אצל אורולוג והוא שלח אותי לעשות אולטרה סאונד לאחר בדיקה וקריאה הפורומים הבנתי שאולי יש לי בעיה בערמונית האם זה אפשרי כמו כן בחודשים אחרונים סבלתי מגרד בפי הטבעת שטופל על ידי משחה והיה לי קשה להיפתר מהגרד אבל עכשיו אני מרגיש יותר טוב אשמח להמלצות

יעקב שלום,

ראשית איני בטוח שאתה סובל מבעייה בערמונית. אני מסכים עם האורולוג שהפנה אותך לאולטראסאונד. מטרת הבדיקה לשלול מחלת אבנים שגורמת לכאבי המותן שלך ויכולה גם לגרום לתסמינים האחרים. כאשר תשוב אל האורולוג אחרי השלמת הבדיקה תזכיר לו את תוצאת בדיקת השתן ותשאל האם ממליץ טיפול.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: בדיקת שתן שעשיתי נמצא לא תקינה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

גודל בלוטת הערמונית רמות PSA גבוהות סרטן הערמונית תורשתי ? דלקת ערמונית דלקת כרונית בערמונית UREA.PARVUM-PCR - חיובי לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין קושי במתן שתן טפטוף לאחר מתן שתן סיאלס 5 מג טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית תכיפות במתן שתן ביופסיה לערמונית הטיפול stereo tactic הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן דלקת כרונית של הערמונית טמסולוסין ביופסיה ערמונית זרע אחרי שתן שתן מרובה מחלת מין לחוץ U.UREAL/PARVUM-PCR האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? דרכי השתן ערמונית מוגדלת ושארית שתן כאבים ביופסיה בלוטת הערמונית שלפוחית רגיזה טיפול מונע תרופה אבודרט מחלת מין מתן שתן דחוף אולטראסאונד אבנים בכליות סרטן בערמונית טמסוליסין תופעות לוואי מתן שתן בלילה כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה דאודורט דלקת בשלפוחית השתן האם כדאי לעשות ניתוח אני לחוץ חימום הערמונית דסמופרסין תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית כאב באשך השפעות כדור דאודורט האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? אצירת שתן!