בבדיקת MRI של הערמונית


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בבדיקת MRI של הערמונית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בבדיקת MRI של הערמונית


23/05/2017

בבדיקת MRI של הערמונית

מבקש לדעת מה פרוש , סיגנל דיפוזי פריפרלי אחורי היפואינטנסי , ללא האדרה או האטת דיפוזיה.
שינויים דלקתיים כרוניים במקום הראשון PI-RADS 2

זאב שלום,

בכדי ליצור סטנדרטיזציה בין קוראי ה MRI הומצאה שיטת הדירוג לפי PIRADS, שהיא השיטה המקובלת כיום לדרג ממצאים ב MRI ערמונית. שיטה זו מיועדת לשימוש ב MRI ערמונית בלבד וכל דרגה של PIRADS חוזה את הסיכוי למציאת גידול סרטני. דרגות 1-2 הן סיכוי נמוך למציאת סרטן ולרוב לא מקובל לבצע ביופסיה לממצאים אלו (אך חשוב להתייעץ עם האורולוג המטפל מכיוון שאי ביצוע ביופסיה תלוי גם בגורמים אחרים). דרגות 4-5 מסמלות ממצאים בעלי רמת חשד גבוהה לממצא סרטני ולכן חובה לדגום ממצאים אלו. דרגה 3 היא סיכון בינוני וכיום ההמלצות הן לדגום גם את הממצאים בעלי דרגת חשד זו.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: בבדיקת MRI של הערמונית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סרטן הערמונית בלוטת הערמונית גודל הערמונית ביופסיה של הערמונית דלקת הערמונית שלפוחית רגיזה טיפול בסרטן הערמונית הגדלה של הערמונית הגדלת הערמונית דלקת כרונית של הערמונית בלוטת הערמונית בנפח חימום הערמונית טיפול סרטן הערמונית דלקת בשלפוחית השתן סרטן הערמונית חוזר בנושא הערמונית הגדלה שפירה של הערמונית? בדיקת הערמונית שלום אני בן 19 הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. גודל בלוטת הערמונית דלקת הערמונית כרונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? שארית שתן של 850 סמ"ק פציעת הערמונית סרטן בלוטת הערמונית טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית סרטן הערמונית תורשתי ? בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית האם יש לאבא שלי סרטן? לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין איזה טיפול וש לסרטן הערמונית ערמונית/שלפוחית השתן אבנים בשלפוחית

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בשלפוחית טיפות שתן לאחר מתן שתן ערכי PSA פרוסטטה מוגדלת הגדלת ערמונית הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת דלקת בערמונית הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט זרע אחרי שתן ביופסיה ערמונית אוראופלזמה פרבום חיובי ערמונית מוגדלת ושארית שתן דסמופרסין גמילה מקטטר ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה בעיות פרוסטטה סרטן הערמונית הגדלת הערמונית דרכי השתן קרי לילה דואדארט דאודורט אולטראסאונד בדיקת הערמונית זרע טמסולוסין PSA גבוה טיפולי קרינה לסרטן ערמונית סרטן בלוטת הערמונית תרופות בלוטת הערמונית בנפח ציסטוסקופיה סרטן הערמונית חוזר דואודרט פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין שפיכה מוקדמת ערמונית מעט מוגדלת ביופסיה בנושא הערמונית בריחת שתן פרוסטטה הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. ברכיתרפיה מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ בעיה במתן שתן גב ושתן אני לחוץ אצירת שתן!