אשך קשיח כתוצאה מדלקת


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אשך קשיח כתוצאה מדלקת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אשך קשיח כתוצאה מדלקת


18/02/2016

אשך קשיח כתוצאה מדלקת

לפני שלושה שבועות הכניסו לי קטטר לאחר ניתוח בקע מפסעתי וזאת כתוצאה מעצירת שתן.
את הקטטר הוציאו ע”פ הנחיית הרופא האורולוג רק לאחר 12 ימים. יומיים לאחר הוצאת הקטטר החל לי כאבים בעת השתנה, וכמו כן היה לי חום גבוה מעל 39.5. לאחר יומיים פניתי לאורולוג שלא בדק אותי אלא הפנה אותי לבדיקות דם ושתן. כמו כן ניתן לי אנטיביוטיקה בשם ציפרודקס 500mg. יום לאחר שהחילותי לקחת את התרופה הופיעה לי קשיחות באשך הימני וזה כבר היום התשיעי שאני לוקח את התרופה והקשיחות לא יורדת.
עלי לציין שהייתה לי תופעה של קשיחות באשך לפני כ-7 חודשים כתוצאה מדלקת ביותרת האשך ואז לקחתי תרופה אחרת בשם אופלודקס 200mg ואז הקשיחות והנפיחות נעלמה לי לאחר כ-7 ימים. מה עלי לעשות.

אברהם שלום,

הדבר הנכון לעשות הוא להבדק בהקדם ע״י אורולוג. במידה והאורולוג שפנית אליו לא בדק אותך, ממליץ שתפנה לאורולוג אחר. לאחר בדיקה האורולוג יוכל להמליץ לך על בדיקות שעליך לבצע (תרבית שתן, אולטראסאונד אשכים וכו׳) וטיפול. במידה ונשלחה תרבית שתן לפני שהתחלת את הטיפול האנטיביוטי (ציפרודקס) ממליץ לבדוק בהקדם את התוצאה בכדי לברר האם הטיפול האנטיביוטי מתאים.

באופן כללי, מומלץ לא להתחיל טיפול אנטיביוטי לזיהום בדרכי השתן (זיהום באשך נחשב לזיהום בדרכי השתן) לפני שליחת תרבית שתן. ניתן להתחיל טיפול אנטיביוטי מיד לאחר שליחת התרבית אך יש לברר את תשובת התרבית (לרוב 48 שעות לאחר שליחתה) בכדי לוודא שהטיפול האנטיביוטי מתאים לחיידק בתרבית השתן.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: אשך קשיח כתוצאה מדלקת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אוראופךזמה דלקת הערמונית כרונית דלקת כרונית בערמונית בן 21 ציסטוסקופיה ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה בצקת האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? הסרת אשכים דואדארט בעיה במתן שתן בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית שארית שתן של 850 סמ"ק ניתוח ערמונית בלייזר אורודינמיקה מורכבת תרופות שלום אני בן 19 דואדרט בעיות בזקפה ureaplasma ureal pcr - detected גודל הערמונית כאב בפין סרטן בערמונית טיפות שתן לאחר מתן שתן מיץ רימונים הגדלת הערמונית הפסקת שפיכת זרע-שימוש בדואודרט דלקת בשלפוחית השתן דואודרט חימום הערמונית ביופסיה של הערמונית פרוסטטה הופעת דם בעת מתן זרע טיפול באבודרט קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. מתן שתן מרובה UREA.PARVUM-PCR - חיובי האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? סרטן ערמונית פרוסטטה ופוריות אשך ביופסיה לערמונית הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין בדיקת הערמונית איזה טיפול וש לסרטן הערמונית אי נעימות בקצה הפין אולטראסאונד שימוש בתרופות דם בשתן שפיכה מוקדמת זרע