אשך קשיח כתוצאה מדלקת


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אשך קשיח כתוצאה מדלקת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אשך קשיח כתוצאה מדלקת


18/02/2016

אשך קשיח כתוצאה מדלקת

לפני שלושה שבועות הכניסו לי קטטר לאחר ניתוח בקע מפסעתי וזאת כתוצאה מעצירת שתן.
את הקטטר הוציאו ע”פ הנחיית הרופא האורולוג רק לאחר 12 ימים. יומיים לאחר הוצאת הקטטר החל לי כאבים בעת השתנה, וכמו כן היה לי חום גבוה מעל 39.5. לאחר יומיים פניתי לאורולוג שלא בדק אותי אלא הפנה אותי לבדיקות דם ושתן. כמו כן ניתן לי אנטיביוטיקה בשם ציפרודקס 500mg. יום לאחר שהחילותי לקחת את התרופה הופיעה לי קשיחות באשך הימני וזה כבר היום התשיעי שאני לוקח את התרופה והקשיחות לא יורדת.
עלי לציין שהייתה לי תופעה של קשיחות באשך לפני כ-7 חודשים כתוצאה מדלקת ביותרת האשך ואז לקחתי תרופה אחרת בשם אופלודקס 200mg ואז הקשיחות והנפיחות נעלמה לי לאחר כ-7 ימים. מה עלי לעשות.

אברהם שלום,

הדבר הנכון לעשות הוא להבדק בהקדם ע״י אורולוג. במידה והאורולוג שפנית אליו לא בדק אותך, ממליץ שתפנה לאורולוג אחר. לאחר בדיקה האורולוג יוכל להמליץ לך על בדיקות שעליך לבצע (תרבית שתן, אולטראסאונד אשכים וכו׳) וטיפול. במידה ונשלחה תרבית שתן לפני שהתחלת את הטיפול האנטיביוטי (ציפרודקס) ממליץ לבדוק בהקדם את התוצאה בכדי לברר האם הטיפול האנטיביוטי מתאים.

באופן כללי, מומלץ לא להתחיל טיפול אנטיביוטי לזיהום בדרכי השתן (זיהום באשך נחשב לזיהום בדרכי השתן) לפני שליחת תרבית שתן. ניתן להתחיל טיפול אנטיביוטי מיד לאחר שליחת התרבית אך יש לברר את תשובת התרבית (לרוב 48 שעות לאחר שליחתה) בכדי לוודא שהטיפול האנטיביוטי מתאים לחיידק בתרבית השתן.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: אשך קשיח כתוצאה מדלקת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

טיפול מונע ברכיתרפיה שימוש בתרופות טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית תרופה אבודרט האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? ערכי PSA ומה משמעותם ערמונית מוגדלת ושארית שתן בלוטת הערמונית בנפח אורודינמיקה מורכבת פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה הגדלה של הערמונית בנושא הערמונית סרטן בלוטת הערמונית בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית הולדת צאצאים לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין אבנים בשלפוחית U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי בעיות בזקפה סרטן הערמונית חוזר טמסולוסין ערמונית מעט מוגדלת חימום הערמונית התרופה דואודרט סרטן הערמונית תורשתי ? מיץ רימונים קושי במתן שתן רגישות באשכים פרמקסון 160 מ"ג דואדארט גודל ערמונית פרוסטטה ופוריות תרבית גודל בלוטת הערמונית דלקת באשך סרטן הפרוסטטה כלמידיה הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין הסרת אשכים ביופסיה של הערמונית מיהוא המנתח במכשיר רובוט הטוב ביותר בארץ כאבים בערמונית ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי אבנים בכליות טפטוף שתן טיפול סרטן הערמונית הטיפול stereo tactic קרי לילה ברכי תרפיה בערמונית