ארמונות נוקשה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ארמונות נוקשה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ארמונות נוקשה


13/10/2017

ארמונות נוקשה

אני בן 62 אדם בראי ולא נוטל תרופות בצעתי בדיקה של pci והמדד יצא 3.3 מבדיקה שבצעתי לפני שנתיים התוצאה היתה 2.2. פנתי לרופא גינקולוג גם בגלל העליה בpsi וגם בגלל שבשעות הערב יש לי חום 36.8. ומבדיקה ידנית אמר לי הארמונות נוקשה. מה זה האם זה נגרם מדלקת? במקביל בתקופה האחרונה יש לי כאבי באשך הימני. האם אני צריך לעשות ביאופציה או לקחת אנטביוטקה ואז לגשת לבדיקה נוספת. מה דעתך.

שוקי שלום,

מבחינת כאב האשך, ממליץ שתבדק ע״י אורולוג לקביעה האם יש מקום לשלוח תרבית שתן ולתת טיפול אנטיביוטי והאם יש מקום לאולטראסאונד אשכים. מבחינת ה PSA, ממליץ שתמתין 6-8 שבועות ותחזור על הבדיקה. במידה והרמה בבדיקה החוזרת עדיין מוגבר יש צורך בבירור אך במידה והרמה יורדת חזרה לרמה הדומה לבדיקה לפי שנתיים אז הצורך בבירור ייקבע לפי מה שהרגיש הרופא בזמן שבדק את הערמונית שלך. לגבי ממצאי הבדיקה, ממליץ שתשוב אל הרופא שבדק אותך ותתייעץ איתו.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ארמונות נוקשה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סיאליס הסרת אשכים אצירת שתן! אשכים קושי במתן שתן Free PSA טיפות שתן לאחר מתן שתן תוצאות פתלוגיה נקיים מתאים סרטניים לאחר כריתת ערמונית ראדיקלית מתן שתן האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? psa הגדלה שפירה של הערמונית? טמסולוסין אבודרט פרוסטטיטיס פגיעה בערמונית טפטוף שתן האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? בריחת שתן כאב בפין תרופות תכיפות במתן שתן אבנים בכליות מחלת מין תכיפות בשתן כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל ברכיתרפיה תופעות לוואי בנטילת דואודרט דואודרט PSA גבוה ביופסיה ערמונית פרוסטטה מוגדלת סרטן הפרוסטטה U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי הופעת דם בעת מתן זרע הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין כאבים בערמונית ערמונית מוגדלת אי נעימות בקצה הפין UTI חוזרים ונשנים ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי פרוסטטה מוגדלת לא ממאירה הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp בעיה במתן שתן קרי לילה קריש דלקת בדרכי השתן כאב באשך ימין ברכי תרפיה בערמונית סרטן הערמונית תורשתי ?