ארמונות נוקשה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ארמונות נוקשה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ארמונות נוקשה


13/10/2017

ארמונות נוקשה

אני בן 62 אדם בראי ולא נוטל תרופות בצעתי בדיקה של pci והמדד יצא 3.3 מבדיקה שבצעתי לפני שנתיים התוצאה היתה 2.2. פנתי לרופא גינקולוג גם בגלל העליה בpsi וגם בגלל שבשעות הערב יש לי חום 36.8. ומבדיקה ידנית אמר לי הארמונות נוקשה. מה זה האם זה נגרם מדלקת? במקביל בתקופה האחרונה יש לי כאבי באשך הימני. האם אני צריך לעשות ביאופציה או לקחת אנטביוטקה ואז לגשת לבדיקה נוספת. מה דעתך.

שוקי שלום,

מבחינת כאב האשך, ממליץ שתבדק ע״י אורולוג לקביעה האם יש מקום לשלוח תרבית שתן ולתת טיפול אנטיביוטי והאם יש מקום לאולטראסאונד אשכים. מבחינת ה PSA, ממליץ שתמתין 6-8 שבועות ותחזור על הבדיקה. במידה והרמה בבדיקה החוזרת עדיין מוגבר יש צורך בבירור אך במידה והרמה יורדת חזרה לרמה הדומה לבדיקה לפי שנתיים אז הצורך בבירור ייקבע לפי מה שהרגיש הרופא בזמן שבדק את הערמונית שלך. לגבי ממצאי הבדיקה, ממליץ שתשוב אל הרופא שבדק אותך ותתייעץ איתו.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ארמונות נוקשה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בערמונית דלקת בדרכי השתן ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה האם יש לאבא שלי סרטן? טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית סרטן בלוטת הערמונית גודל ערמונית קושי בהשתנה כדורcialis 50mg דואדארט צריבה בעת מתן שתן פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה זרע אחרי פיפי ביופסיה ערמונית דלקת ערמונית קריש תסמונת כאב האגן הכרוני כלמידיה טיפול בלייזר טיפול מונע בעיות פרוסטטה פרוסטטה מוגדלת הופעת דם בעת מתן זרע הגדלה שפירה של הערמונית? כריתת ערמונית שפירה תרבית איזה טיפול וש לסרטן הערמונית מיץ רימונים סרטן בערמונית מחלת מין לחוץ זיבה סרטן הערמונית חוזר בעיות זיקפה טיפול סרטן הערמונית הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp חימום הערמונית אורודינמיקה מורכבת ברכיתרפיה כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל דלקת בדרכי השטן הולדת צאצאים איבר מין בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית רוסטטה קימות לילה אחרי ניתוח ערמונית מוגדלת תרופות צריבה בעת הטלת זרע טפטוף לאחר מתן שתן האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? תכיפות בשתן