ארמונות נוקשה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ארמונות נוקשה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ארמונות נוקשה


13/10/2017

ארמונות נוקשה

אני בן 62 אדם בראי ולא נוטל תרופות בצעתי בדיקה של pci והמדד יצא 3.3 מבדיקה שבצעתי לפני שנתיים התוצאה היתה 2.2. פנתי לרופא גינקולוג גם בגלל העליה בpsi וגם בגלל שבשעות הערב יש לי חום 36.8. ומבדיקה ידנית אמר לי הארמונות נוקשה. מה זה האם זה נגרם מדלקת? במקביל בתקופה האחרונה יש לי כאבי באשך הימני. האם אני צריך לעשות ביאופציה או לקחת אנטביוטקה ואז לגשת לבדיקה נוספת. מה דעתך.

שוקי שלום,

מבחינת כאב האשך, ממליץ שתבדק ע״י אורולוג לקביעה האם יש מקום לשלוח תרבית שתן ולתת טיפול אנטיביוטי והאם יש מקום לאולטראסאונד אשכים. מבחינת ה PSA, ממליץ שתמתין 6-8 שבועות ותחזור על הבדיקה. במידה והרמה בבדיקה החוזרת עדיין מוגבר יש צורך בבירור אך במידה והרמה יורדת חזרה לרמה הדומה לבדיקה לפי שנתיים אז הצורך בבירור ייקבע לפי מה שהרגיש הרופא בזמן שבדק את הערמונית שלך. לגבי ממצאי הבדיקה, ממליץ שתשוב אל הרופא שבדק אותך ותתייעץ איתו.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ארמונות נוקשה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

גודל ערמונית פרמקסון 160 מ"ג שתן מרובה UREA.PARVUM-PCR - חיובי בעיות זיקפה מתן שתן בלילה תרופות תופעות לוואי בנטילת דואודרט גמילה מקטטר מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל קושי בהשתנה פרוסטטה צריבה בעת הטלת זרע פרוסטטה ופוריות דרכי השתן גודל בלוטת הערמונית אוראופלזמה פרבום חיובי אשך לקיחת דואודרט ותופעות לוואי דלקת בערמונית הפסקת הדימום אחרי ניתוח Tyrp שלום אני בן 19 ניתוח חוזר המשך שאלה למחלת מין לחוץ ציסטוסקופיה כאב גב תחתון הרדמות האגן והרגלים כאב ותחושת בעירה בדיקת הערמונית כאב באשך אי נעימות בקצה הפין בעיות פרוסטטה תרופת דואודרט דלקת כרונית של הערמונית פרוסטטה מוגדלת הצורך והנזק מציטוסקופיה וביופסיה של הערמונית. זרע אחרי פיפי PSA גבוה האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? אבנים בשלפוחית קריש דם בודד בשתן. רוסטטה דם בזרע פגיעה בערמונית כדור cialis 5 מ"ג ברכיתרפיה דאודורט טיפול בלייזר דואדארט כאבים בערמונית בלוטת הערמונית בנפח האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות?