ארמונות נוקשה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ארמונות נוקשה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ארמונות נוקשה


13/10/2017

ארמונות נוקשה

אני בן 62 אדם בראי ולא נוטל תרופות בצעתי בדיקה של pci והמדד יצא 3.3 מבדיקה שבצעתי לפני שנתיים התוצאה היתה 2.2. פנתי לרופא גינקולוג גם בגלל העליה בpsi וגם בגלל שבשעות הערב יש לי חום 36.8. ומבדיקה ידנית אמר לי הארמונות נוקשה. מה זה האם זה נגרם מדלקת? במקביל בתקופה האחרונה יש לי כאבי באשך הימני. האם אני צריך לעשות ביאופציה או לקחת אנטביוטקה ואז לגשת לבדיקה נוספת. מה דעתך.

שוקי שלום,

מבחינת כאב האשך, ממליץ שתבדק ע״י אורולוג לקביעה האם יש מקום לשלוח תרבית שתן ולתת טיפול אנטיביוטי והאם יש מקום לאולטראסאונד אשכים. מבחינת ה PSA, ממליץ שתמתין 6-8 שבועות ותחזור על הבדיקה. במידה והרמה בבדיקה החוזרת עדיין מוגבר יש צורך בבירור אך במידה והרמה יורדת חזרה לרמה הדומה לבדיקה לפי שנתיים אז הצורך בבירור ייקבע לפי מה שהרגיש הרופא בזמן שבדק את הערמונית שלך. לגבי ממצאי הבדיקה, ממליץ שתשוב אל הרופא שבדק אותך ותתייעץ איתו.
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: ארמונות נוקשה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דלקת הערמונית הסרת אשכים הגדלת ערמונית הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין תרופה דואודרט מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל מתן שתן בלילה שלום אני בן 19 ערמונית מעט מוגדלת ברכיתרפיה דרכי השתן האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? דואודרט לאחר ניתוח ערמונית אצל דר שליו משה.נסיון דרך הפין לא צלח כי טען להצרות בשופכה עבר לפתיחתבטן ..כעת צלקת לכל אורך הפין סרטן הערמונית תורשתי ? שארית שתן של 850 סמ"ק זרע אחרי פיפי אצירת שתן! בלוטת הערמונית בנפח טיפול סרטן הערמונית שלפוחית רגיזה ערכי PSA ומה משמעותם תכיפות בשתן כאב בפין אוראופךזמה אבודארט PSA גבוה ערמונית מוגדלת ושארית שתן אולטראסאונד מחלת מין לחוץ סרטן הערמונית דלקת כרונית של הערמונית אי נעימות בקצה הפין דלקת בדרכי השטן ניתוח ערמונית בלייזר סרטן בערמונית פירמגון ואנטיביוטיקה איבר מין אני לחוץ אבודרט דלקת ערמונית ביופסיה לערמונית ציסטוסקופיה ביופסייה דואדרט הגדלת פרוסטטה השפעות כדור דאודורט PARVUM-PCR אוראופלזמה פרבום חיובי לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור