אני לחוץ


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אני לחוץ

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אני לחוץ


02/03/2016

אני לחוץ

יחסי מין לא מוגנים נוזל לבן מהפין וכואב בסוף שאני עושה את צרכיי מהפין לחוץ עד מאוד מה עושים

פונים כמה שיותר מהר לבדיקת רופא לשליחת משטח מההפרשה ולקבלת טיפול אנטיביוטי.
צוות האתר
19/06/2015

האם יש לי פרוסטטה

שלום רב אני בן 42 נשוי + 2 לא סובל מתפקוד מיני אבל לאחרונה מרגיש שבזמן הזקפה יש לי כאבים ואשכים ובאזור פי הטבעת וזה נימשך עד לזמן ההרפיה יש לי גם מידי פעם תחושה שלא סיימתי שתן למרות שכן אני קם מידי פעם בלילה אין לי צריבות לא בשתן ולא בזמן ההרפיה לא יודע לי על סרטן במשפחה (לאחרונה יצא לי טחורים)למרות שקראתי שמגיל 50 ועדיף להיבדק מ 45 אני לחוץ ומבולבל מובך לפנות לרופא אודה לך אם תענה לי בהקדם או תציע לי מה לבדוק לפני שליחה לבדיקת רופא בתודה מראש

פרופ' חיים מצקין

הייתי מבצע בדיקות שתן כללית, בדיקת דם לספירה וכימיה כללית כולל תפקודי כליה ואולי גם אולטראסאונד של מערכת השתן כולל חישוב שארית השתן לאחר השתנה ועם כל התוצאות פונה לאורולוג מומחה.


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: אני לחוץ

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מיץ רימונים דלקת הערמונית כדור דואודרט אולטראסאונד ביופסיה סרטן הערמונית דלקת כרונית בערמונית בן 21 אוראופךזמה דואודארט הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין דם בשתן קריש דם בודד בשתן. ערכי PSA טמסולוסין U.UREAL/PARVUM-PCR ממצא U.UREAL/PARVUM-PCR חיובי איזה טיפול וש לסרטן הערמונית בעיות זיקפה ביופסיה ערמונית תכיפות בשתן כדור cialis 5 מ"ג תרופה אבודרט דלקת בערמונית דלקת בשלפוחית השתן גב ושתן האם יש לאבא שלי סרטן? טיפולי קרינה לסרטן ערמונית אצירת שתן! האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? ברכי תרפיה בערמונית מתן שתן מרובה מתן שתן דסמופרסין בחירת טיפול מתאים לסרטן הערמונית מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל פציעת הערמונית הרגשה משונה אחרי דלקת בשתן ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה שתן מרובה לחץ ואי נוחות בבטן תחתונה כ 3 סמ מתחת לטבור כלמידיה ביופסיה של הערמונית נפח ערמונית כאב בטן תחתונה ואגן צד שמאל ויטלי רמות PSA גבוהות טיפול באבודרט אבנים בשלפוחית טיפול בלייזר האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער?