אוראופלזמה פרבום חיובי


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אוראופלזמה פרבום חיובי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אוראופלזמה פרבום חיובי


31/03/2016

כאב בפליטת זרע

לפני שבועיים הרגשתי לאחר אוננות צריבה קלה בפין. ראיתי בבוקר למחרת שיש צריבה באיזור כיפת הפין בחחק האחורי באיזור העורלה. לאחר כמה ימים מעט נרגע. צעט צריבה בשתן בעיקר בסיום מתן השתן. בתחיל השתן לעיתים יוצא זרם כפול שמתאחד לאחר כמה שניות. שתן צהוב מאחר ואני גם לצערי לא שותה מספיק מיים. בבדיקה שעשיתי לפני חודשיים נמצא אוראופלזמה פרבום חיובי ללא תסמינים או צריבות. שלשום בבדיקה עדיין הוא הופיע כחיובי אך עתה מלווה בצריבה גם כן בסיום השתן ( ממש בקושי) ומורגשת צריבה יותר מעיקה בפליטת שקע אחרי אוננות. בדיקת pcr גם בוצעה. אין דלקת בדרכי השתן. איך אני אמור לדעת האם מדובר בדלקת השופכה, דלקת הערמונית, דלקת עטרת הפין, דלקת יותרת האשך וכו וכו וכל יתר הלקות הרלבנטיות לתסמינים הללו? מקריאה בנושא והפורומים מרגיש כאילו יותר עוסקים באלימנציה של מה אין במקום לאבחן מה יש.

ויטלי שלום,

אוראפלזמה הוא חיידק המועבר במין וגורם לדלקת של השופכה היכולה להתבטא בצריבה במתן שתן, צריבה בזמן פליטת זרע ואפשרות להפרשה מוגלתית מהשופכה שלא בזמן השתנה או פליטת זרע. מומלץ להבדק ע"י רופא ולקבל טיפול מתאים. כמו כן, מומלץ להמנע מקיום יחסי מין (או לפחות קיום יחסי מין מוגנים בלבד) עד סיום הטיפול ובדיקה חוזרת המוודאת העלמות החיידק. מומלץ להודיע לבנות זוג שייתכן ונחשפו או שמהן נדבקת בכדי שייבדקו ויקבלו טיפול.
צוות האתר
19/11/2015

אוראופלזמה פרבום חיובי

ד״ר שלום, היה לי חשש למחלת מין ועשיתי בדיקת שתן STD ולבסוף התברר שאכן יש לי חיידק בשם .UREAL/PARVUM (אוראופלזמה פרבום).. לא בטוחה אם זהו התחום שלך,אבל קראתי בהרבה מקומות באינטרנט ורשום שהחיידק נמצא באופן נורמלי באיברי המין. יש לי הפרשות צהובות כבר הרבה זמן שעכשיו ברור לי שהן מעידות על חיידק זה,אך חוץ מהן אינלי תסמינים נוספים. דבר שלא היה ברור לי הוא:אם החיידק הוא טבעי ונורמלי,איך ייתכן שייגרום להפרשות או להדבקה של בן הזוג שלי?האם הוא נחשב למחלת מין? דבר נוסף, תכף יש לי צו ראשון ששם אני צריכה לעשות בדיקת שתן, האם בדיקת השתן לא תצא תקינה עקב חיידק זה?

פרופ' חיים מצקין

פני לגניקולוג לפבדיקה והוא כבר יתייחס אני מניח לשאר הבדיקות.

 


בברכה,
פרופ' חיים מצקין,
מנהל המחלקה האורולוגית והמרפאה האורו-אונקולוגית של הערמונית בביה"ח איכילוב, תל אביב


שאלות נוספות בנושא: אוראופלזמה פרבום חיובי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פירמגון אקסג'בה ואנטיביוטיקה רגישות באשכים האם התרופות לטיפול בבלוטת הערמונית מסייעות גם בנשירת שיער? צריבה בשתן UREA.PARVUM-PCR - חיובי ניתוח חוזר מתן שתן בלילה אבנים בשלפוחית שימוש בתרופות אבנים בכליות דלקת בשלפוחית השתן הקשר בין ערמונית מוגדלת לבין שפיכה מהירה בקיום יחסי מין טיפול בסרטן הערמונית הטיפול stereo tactic האם כדאי לעשות ניתוח דואדארט ניתוח ערמונית ובדיקת ביופסיה אולטראסאונד השפעות כדור דאודורט מתן שתן מחלת מין לחוץ בלוטת הערמונית האם אפשר לנתח את סרטן הערמונית אחרי ביצוע הקרנות חיצוניות? דלקת בדרכי השטן קם כלשעה לטיפות (ללא תופעות לואי) פשותמעייף. קריש טיפול בדאודרט ureaplasma ureal pcr - detected אשכים הסרת אשכים בעיות בזקפה טיפול מונע קושי בהשתנה סרטן הערמונית חוזר בעיה במתן שתן רוסטטה מעבר מתרופת DUODART ל קסטראל תסמונת כאב האגן הכרוני PSA גבוה גודל בלוטת הערמונית שלום אני בן 19 האם טפטוף לאחר מתן שתן יכול להיות קשור לקשיים בפוריות? מתן שתן מרובה קריש דם בודד בשתן. קושי במתן שתן שארית שתן של 850 סמ"ק ערמונית/שלפוחית השתן טיפול הורמונלי בסרטן הערמונית ביופסיה של הערמונית תרופה אבודרט