בן 71. נוטל דואדרט 3 שנים. מתקשה לאחרונה בשמירה על זקפה

08/10/2017

בן 71. נוטל דואדרט 3 שנים. מתקשה לאחרונה בשמירה על זקפה

האם סיאליס הוא תחליף? האם ויאגרה? האם קיים טיפול תרופתי בלבד? כמו כן גם הליבידו לא משהו

ניסן שלום,

מתופעות הלוואי המוכרות של דואודרט כוללות ירידה בליבידו וירידה ביכולת השגת הזקפה. עם זאת, בגיל 71 שכיחה גם ירידה ברמת הטסטוסטרון היכולה לגרום לתסמינים דומים. המלצתי שתעבור בדיקות דם בהן ייבדק הפרופיל ההורמונאלי שלך. במידה ואתה אכן סובל מירידה ברמת הטסטוסטרון תוכל להנות מטיפול תחליפי אשר יכולה לשפר הן את הליבידו ואת יכולת השגת הזקפה.

במידה והפרופיל ההורמונאלי שלך אינו מראה ירידה ברמת הטסטוסטרון, עליך להחליט האם ברצונך להמשיך בטיפול בדואודרט ולהנות מההשפעה של טיפול זה על הערמונית או שברצונך להמיר טיפול זה בטיפול אחר כדי להמנע מתופעות הלוואי.
צוות האתר
יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

שאלות נוספות בנושא: בן 71. נוטל דואדרט 3 שנים. מתקשה לאחרונה בשמירה על זקפה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים